Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Húsvétkor vagy húsvét előtt...

Húsvétkor vagy húsvét előtt Budapesten melyik piacon lehet venni kiscsibéket és kiskacsákat? És milyen árban vannak kb?

Figyelt kérdés

Gyereknek szeretnék venni húsvétra.


Válaszokat köszönöm.


2012. márc. 1. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

és ha nagyobb lesz mi lesz vele? kiengeditek valahová??://

utálom ha az ember egy állatot csk húsvétra vesz

2012. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Betilthatnák már ezt a húsvéti nyuszi meg kiscsibe vásár dolgot...
2012. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ne vegyél ajándékba a gyerekeidnek állatot, mert utána csak nyűg lesz, és ha felnő, mit csináltok vele? Bocs, de ezen a témán mindig felhúzom magam. Manapság ez a nagy divat, és kiakaszt....
2012. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felelős állatartó vagyok én is,nem kell mindjárt támadni.Később rokonhoz kerülne(akivel már megbeszéltem ezt),mert van kertes háza,ahol a gyerek tudja látogatni.
2012. márc. 1. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt magyarázd meg nekem, hogy mégis minek kell a gyerekeknek élő állatot adni játékszernek? Én tényleg nem szemétkedni akarok, csak nem nagyon értem a miértjét.
2012. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak.Annyira nem kicsi gyerek 12 éves,kisgyereknek én sem vennék.
2012. márc. 1. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:

hát így nem tudom.. de szerintem a legjobb az ha elmentek vidékre...és ott nézelődtök szombaton a piacon...

szrintem kicsit nézelődj a neten

2012. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!