Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ember pávián keveredése?

Ember pávián keveredése?

Figyelt kérdés
sziasztok! egy ismerősömék külföldön nyaraltak és felhívták a figyelmüket a páviánok veszélyére. meg is támadta őket egy hím aki a szoba ablakán szökött a szobába. akkor mesélték el nekik, hogy a páviánok közösülnek a nőkkel és életképes hibridek születnek(nem hiszem, hogy egy pávián megtudna erőszakolni egy nőt, gondolom náluk valamilyen rituálé lehet.). elmondásuk szerint ők láttak is egyet-"egy lefejlett 'ember' egy kosár szerűségben ült. teljesen kifejlett, az átlagosnál nagyobb pávián feje volt." szerintük egy nő volt bár nem igazán lehetett meg állapítani. ti mit gondoltok erről? lehetséges lenne ez? és kutattam a neten kicsit de semmi ilyesmit nem találtam bár érdekelne, hogy tényleg vannak e ilyenek.
2012. márc. 1. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de te is egy ilyen hibrid vagy...
2012. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizárt, genetikailag túl nagy a szakadék a két faj között.

A természetben esetleg egy nembe tartozó élőlények szoktak tudni életképes (esetleg szaporodóképes) utódokat létrehozni, de ez sem a felsőrendű emlősökre vonatkozik elsősorban.

2012. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vicces elképzelés, de a valóságban nem működik. Még soha nem született az embernek egy másik állatfajjal keveredett utóda, pedig az emberek egy jó része igencsak hajlamos más állatokkal kiélni szexuális hajlamait. De a kromoszómák eltérő száma és alakja miatt az életképes utód nemzése lehetetlen.
2012. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A régi időkben őrült tudósok kísérleteztek, meg tudnak -e termékenyíteni különféle majmokat emberi spermával és fordítva, nőket majoméval. Szerencsére nem jártak sikerrel. Az ismerősödéket csak a helyiek ijesztgették, gondolom minden turistával ezt teszik, aztán jót röhögnek a hátuk mögött, mikor valaki beveszi ezt a rémmesét.
2012. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy leborotvált emberszabásúakat tartanak szexuális célokra. Vagy ha nem is ennyire elborult okból, hát cirkuszi látványosságként mutogatni is jó üzlet lehet szerencsétlen állatokat. Egy ilyen megborotvált majom nagyon is hasonlít egy torz emberre, és bőven van, aki beveszi a maszlagot a hibridekről. De akár egy torzszülött embert is mutogathatnak valami jól hangzó mesével, sajnos ez sem lenne példátlan.


[link]


A pávián hímek tényleg veszélyesek és hajlamosak emberre támadni, de én inkább az arasznyi szemfogaikat tartom valós veszélyforrásnak. Ilyen hibrid szerencsére nem létezik.

2012. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
valóban hasonlít egy eltorzult emberhez. hát én is jobban félnék a fogaitól. olvastam, hogy olyan intelligensek a páviánok, hogy megtudják különböztetni a férfiakat és a nőket, és a nőktől nem tartanak. Számtalan csecsemőt ragadtak el anyjuk karjából és öltek meg. A tudósok azt mondják azért mert összekeverik a gyerek sírást a kecske hangjával. nem tudom de minden esetre nagyon veszélyesek, elszaporodtak embereket ölnek és hatalmas károkat okoznak mégis szentnek tartják és nem bántják őket! félelmetes az emberek hit béli tartózkodása
2012. márc. 3. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!