Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen házi...

Szerintetek milyen házi állatot kérjek? (lent)

Figyelt kérdés
nemsokára költözünk, és szeretnék házi állatot. anyu nem szeretne kutyát, mert oltani kell és az pénzbe kerül, és msot h elköltözünk, most a házra kell a pénz. de én kutyát szeretnék mert imádom őket:). kistestűt szeretnék, amit a szobámban tarthatok, és éjszaka nem hangos. én csivavára gondoltam ha kutya, de nem bizti h ősök bele egyeznének.:S szerintetek milyen házi állat elgyen?:S
2012. márc. 16. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem válassz egy helyi menhelyről egy kistestű aranyos kutyát és nem is kerül megvenni meg a fajtatisztával sok a gond
2012. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyél le róla, ha egyszer nem fogják állni a szüleid az etetését, oltásait, ivartalanításra már rá se kérdezek... A kutya meg szeretettel nem fog jóllakni.
2012. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
menhely azért mert már ivartalanítva van ha meg oltani kell azt szerintem te is meg tudod oldani a saját pénzedből de ha anyukád nem szereti oltatni akkor majd szerinted 40.000 Ft-ért vesz neked kutyát?? 1. voltam
2012. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2.válaszoló volt már hörcsögöm, anyumék állták az etetését meg minden más dolgot.:) és láss csodát minden rendben volt.:) kedves 1. válaszoló köszönöm a válaszod:)sztem még várok a házi állattal akkor, míg minden rendben lesz:)
2012. márc. 16. 18:17
 5/16 anonim ***** válasza:
rendben jó ötlet :)
2012. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

egy kutya nem játék nagyon nagy felelősség

szerintem ne legyen állatod egyelőre

2012. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Most komoly a hörcsögöt meg a kutyát egy kalap alá veszed? Még jó, hogy a hörcsögöt tudták etetni, mikor havonta kb 500 forintba kerül! Egy kiskutyával törődni kell, nevelni kell, etetni, meg rengeteg költsége van, ha a szüleid nem akarják, ne hisztizz érte, nem lehet láncon, csonton és vízen tartani egy kutyát.

Legyen megint hörcsögöd, azzal nem kell foglalkozni, csak etetni meg itatni, akkor játszol vele, amikor akarsz.

2012. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
gyíkot.
2012. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
azthiszem vissza lehet venni:)most komolyan. nem mondod h egy kutyával ennyi munka van?:D magamtól is rájöttem, mert volt kutyám, a mamámnál akivel én foglalkoztam:)
2012. márc. 25. 14:13
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor most te a mamádnál laksz, vagy a szüleidnél? Mert nehéz lenne úgy foglalkozni a mamánál tartott kutyával, ha nem is ott élsz. Vagy neked a foglalkozás kimerül a fejsimogatásban?

Kérdés: te hány éves vagy?

2012. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!