Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állatoz szeretitek, és...

Melyik állatoz szeretitek, és miért?

Figyelt kérdés
,
2012. márc. 27. 22:05
 1/7 anonim válasza:
minek neked az? :)
2012. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kutya! A legcsodálatosabb állat a világon! :)
2012. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Én ŐT!

Nem ugat, nem nyávog, olcsó a tartása, nem kell sétáltatni, nem büdös, de hűséges, gyönyörű és az ENYÉM!

[link]

2012. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem kutyám, macskám és nyulam van.


A kutyát azért szeretem, mert: okos, hűséges, vicces, az enyém speciel felverte a házat amikor kigyullladt a konyha, szóval bátor is.


A macskát azért, mert imádom ahogy a meleg homokban hempergőznek, amikor dagasztanak, amikor a kiscicának még husi a füle és a pocakja leér a földre.


A nyúl meg...azt csak befogadtam, de tud vicces lenni, például amikor a körmét vágom és befúrja a könyökhajlatomba a fejét, hogy ne is lássa, mit csinálok.De kicsit para, hogy másfél év alatt sosem láttam aludni.

2012. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Na, megérkezett a piros kezet mániákusan nyomkodó, humortalan lepontozó brigád! Miért nem fogadja el egy-egy begyepesedett kutya-macska-hörcsög-malac-patkány-görény stb fan, hogy nekem a Blobfish a MINDENEM? (:D)

Ezt nevezitek ti a másság tiszteletben tartásának? Nem tűntök állatbarátnak!:))

2012. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg: az az izé micsoda?
2012. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó írónak.

A blobfish (Psychrolutes marcidus) az Ausztrália és Tazmánia partjaitól távoli mély vízekben él. Első ránézésre egy nagy orrnak tűnik, mely két szem közé rekedt valahogyan. Mivel mélytengeri hal, ritkán kerül az emberi szem elé. Olyan mélységekben, ahol ő otthon érzi magát, igen nagy nyomás uralkodik, melyet az emberi szervezet nem is lenne képes elviselni, de itt még a halak úszóhólyagja is működésképtelen lenne. Az állat teste zselészerű és az óceán vizénél valamivel kisebb a sűrűsége, így izmok nélkül képes lebegni a tengerfenék felett, vajmi kevés energiát pocsékolva. Nem úszik, egyszerűen ami feléje sodródik, azt bekapja. Így éldegél odalent, amíg a halászhajók fenékhálóiba gabalyodva ki nem emelik onnan.

(Hát, nem imádatra méltó? :D)

2012. márc. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!