Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vasárnap Pesten van nyitva...

Vasárnap Pesten van nyitva olyan állatkereskedés ahol lehet kapni madárpókot? Ha van akkor hol?

Figyelt kérdés

Vidékről megyek fel Pestre, nem túl gyakran (évente 2szer) és most valamikor mennék majd, ebben az útban szeretnék megejteni egy vásárlást, csak nem tudom hogy mi hol van olyankor nyitva ahol kaphatnék.


Segítségeteket előre is köszönöm :)


Magán személytől is szívesen vennék...Brahypelma családból valamilyen fajt (Smithi, Auratum, emilia, vagans esetleg albopolisum) :)



2012. ápr. 10. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szombaton lesz börze (tudom hogy vasárnapot írtál csak ott bőven lenne választék). Terraplázán nézz körül ott találsz tenyésztőket vagy facebookon MFK-Eladó állatok csoportba lépj be.

Remélem tudtam valamennyit segíteni :)

2012. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen-igen :) nagyon szépen köszönöm :)
2012. ápr. 11. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik tetszett meg? :)
2012. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!