Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen rovar? Gyakran...

Ez milyen rovar? Gyakran látni a fürdőben és a mellékhelyiségben. (kép)

Figyelt kérdés

Volt már erről kérdés. Nagyon hasonló az ezüstös ősrovarhoz. Csak az a gond, hogy ez fehér.

Kép:

[link]

Rossz minőségű. A teste egyenes, henger alakú (csak a képen ki van lapulva).


2009. jún. 19. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan pici a kép, hogy nehéz megmondani. Ha gyakran látod, akkor esetleg próbálj meg jobb fotót mutatni róla.

(Az is lehet viszont, hogy valaki már ennyiből is meg tudja határozni)

2009. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nem ezüstke?
2009. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt mondta a biosz tanárom is, de nem voltam benne biztos. Neten nem találtam róla semmit és érdekelne.
2009. jún. 19. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

EZ az lesz. Ezüstke vagy nemtom mi a pontos neve. Nálunk is előfordul. Állítólag kieszi a festéket a könyvekből :D

Teljesen veszélytelen jószág. Egyszer láttam egy 15mm-es példányt.

2009. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kiskoromban én is láttam egy nagyobb példányt. Információk érdekelnének róla. Pl.:

Meddig él? Mit eszik? Szaporodás...stb.

2009. jún. 20. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
hmm szerintem 70% páratartalom kell neki gondolom kis lőlényeket eszik párzás ha vadbefogott akk nehéz XD
2009. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jahm és vszineg a scolopeidák családjába tartozik ha valami hasonlóságot vélsz felfedezni akk hasonlüképpen él..pl: Sclopendra cingulata spp.
2009. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!