Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy fűzzem őket? (Bőv. Lent )

Hogy fűzzem őket? (Bőv. Lent )

Figyelt kérdés
A nagymamámékkal egy telken lakunk, anyukámék is ragaszkodnak egy kutyihoz, én is, csak a mamáék nem, akik a kertet művelik. Meg kell fűzzem őket mindenféle érvvel, hogy miért nem rossz egy kutya, stb, viszont gyakorlatot is kell mutatnom nekik. Például a meglévő kutyájuk (az övék ) etetése ilyesmi, csak ez pont nem megoldható téma. HELP, SEGÍTSETEK! MIVEL FŰZZEM ŐKET, ÖTLETEK??
2012. ápr. 23. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha közös telken vagy nagy szüleiddel, és odaviszel egy kutyát abból még nagy veszekedés lehet. Hiányzik az neked?

Ha a kert nincsen elzárva, akkor én sem engednék oda egy másik neveletlent. Pláne, ha az övék is az. Miért nem foglalkozol azzal amit ott van?

2012. ápr. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, egyrészt a kutya elég lusta és öreg (szeretem, igen egyébként) és nem az enyém.. na most, a kutya kölyök kéne hogy legyen, hogy rászoktassam minden jóra. Ezzel a kutyával, ami a nagyiméké már nem tudok mit kezdeni, 6, 7 éves és nem hajlandó semmire... és nem tehetek róla, de ő sem ragaszkodik túlzottan hozzám... másrészt pedig nem tudok vele foglalkozni a fent soroltak miatt... és kéne nekem egy kutya, aki engem szeret és nem a nagyszüleimet, de mivel mindenki bizonygatja h ugyse lesz, hát akkor inkább lemondok róla..
2012. ápr. 24. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!