Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem sokára lefial a kutyánk...

Nem sokára lefial a kutyánk mit tegyek a kölykökkel?

Figyelt kérdés
Husky anya, keverék apa(szép). Tuti hogy szép kölykök lesznek. De a gond: agyon akarják ütni az összes kölyköt. Ajándékozni nem merjük őket, mert akiknek kéne mind rossz körülmények között élő család, és csak láncra verve tartanák szerencsétlen kiskutyákat és ütnék-vernék, éheztetnék őket egész életükben. Akkor talán jobb ha szenvedés nélkül meghalnak?? Így is sok a kóbor kutya. Ivartalanítást hiába mondjátok. Arra nem akarnak pénzt költeni. Szerintük a legegyszerűbb az agyon-ütés. De én nem tudok belenyugodni ebbe az egészbe...viszont hirdettük már a tavalyi almot is, és senkit sem érdekeltek a kiskutyák. Őket viszont el is intézte az élet, meghaltak betegségben 3 hetesen. 1 maradt, őt sikerült kiharcolnom hogy megtartsuk. De legközelebb nem tudom ezt a terhet felvállalni, kitehetem a hirdetést, de valószínű megint senkit nem fog érdekelni csak az olyan embereket... Mit tegyek???? Kell valakinek husky keverék kutyus esetleg??? :( biztos lesz vagy 5-6.

2012. máj. 19. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el jobb lesz nekik egészségesen meghalni mint betegségben végkimerülésben,borzasztó,de sajnos ilyen az élet.
2012. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Hiába mondod, hogy ne írjuk az ivartalanítást, de erre nincs más válasz. Ha nincs erre pénzed, semmi baj, akkor nem kell kutyát tartani. Ez csak egyszeri kiadás, de feltételezem ha már erre nincs lóvéd akkor ha esetleg megbetegedne a kezelésére sem lenne. Ha jól tudom, vemhesen is lehet ivartalanítani (legalábbis a macskákat lehet), szóval vagy vidd el szépen és tedd meg, vagy próbálj neki gazdát találni, vidd be egy menhelyre (még az is jobb, mintha nálatok ellene egyfolytában.) Nem értem ebbe mi olyan nehéz, ha csóró vagy ne tarts kutyát, ennyi...
2012. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második válaszoló, nem érzed, hogy a kérdező a gyerek a családban?
2012. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma már meg is születtek. Szépek, nem tudom mi lesz.
2012. máj. 20. 09:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom nagyon. És a szüleidet is, hogy ennyire értetlenek.

Az ivartalanítás egyszeri beruházás, nem lesz több agyoncsapni való kölyök, a szuka nem lesz folyamatosan terhelve stb.

2012. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

megéremelnél rendes szülőket is.

Sajnálom, hogy már korán találkozol a buta emberek által elszerencsétlenített ÉLETTEL.

2012. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nah és mi lett a kiskutyák sorSA??
2012. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
próbálom őket elajándékozni
2012. jún. 22. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!