Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A bikák alapjáraton ilyenek?

A bikák alapjáraton ilyenek?

Figyelt kérdés
Kérlek ne nézzetek butának, soha életembe nem láttam bikát, csak tv-be..De pont ma nézegettem bikafuttatásról és egyéb viadalokról videókat,és eléggé agresszívek.Vajon az váltja ki, hogy a sok gyökér(elnézést) hergeli őket, vagy alapjáraton ennyire agresszívek?

2012. máj. 22. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer haverommal bementünk egy tehéncsordába, és volt köztük egy bika, az lehet kiszagolta hogy nőstény vagyok és elkezdett futni felém. Erre én úgy megilyedtem, hogy kb 200-al futottam be a kis erdőbe a fák közé. És jött utánam a hülye bika. De aztán megállt. Haverom meg csak így nézett hogy mivan, és ő is futott utánunk, de őt nem bántotta.
2012. máj. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 doboszoli ***** válasza:
A tenyészbikák kis százaléka hajlamos agresszióra, ám ekkor már veszélyessé válik, és selejtezik.
2012. máj. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na figyelj mondom a frankót mert elöttem akik írtak hülyék hozzá!A bikák alapjáraton ha rendesen nevelik õket akkor szelidek sõt nagyon aranyosak tudnak lenni,és a bikafuttatókat nyugodt lelki ismerettel lehülyézheted mer õk hergelik a bikákat,utána meg a bika a vadállat!Sõt láttad már azt a tizenhárom éves spanyol kölyköt aki "torreádor,,?Benyuktatózott bikákkal küzd akik még szinte borjúk!És erre õ büszke!Én az ilyen kis köcsögnek azt mondanám hogy velem áljon szembe egy olyan arénába ahonnan nem tud kimenekülni,úgy megverném ahogy egy bila se tudná
2012. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 doboszoli ***** válasza:

"Ne állj le vitatkozni nálad butábbal, mert lehúz a saját szintjére, és mivel ott ő van otthon, alulmaradsz!"

Okos mondás, be is tartom...D)

2012. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó,oké figyelj lehet hogy értesz hozzá te is de szerintem ha egy bikát normálisan nevelnek akkor az nem támad,amit a tévében mutatnak hogy a bika meg támadott egy embert azt rosszul nevelték,az elõzõt csak ingerembõl írtam mert eszembe jutottak a bikaviadalok ezért hajlamos vagyok felhúzni magam,ezért bocs az elöbbiért
2012. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!