Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A nyuszikat ha ivartalanítják,...

A nyuszikat ha ivartalanítják, utána is fognak jelölni?

Figyelt kérdés
a fiú nyuszik akkora narancssárga foltokat csináltak már az ólban.....a lányokét még összesöpröm...de érdekelne :)

2012. máj. 28. 22:57
 1/6 anonim válasza:

Az én nyulam (házinyúl), amint kiengedtünk, de sokszor már a ketrecéből tüzelt anyukám lábára... :D. Ha kijött a ketrecből egyből megcélozta anyukám lábát, körbe-körbe szaladgált, közbe kummogott, majd levizelte.


Ez kb másfél hónapig ment, aztán állatorvos mondta, ha ivartalanítjuk akkor valószínűleg be fogja fejezni.


Így is lett, amint végeztek a kezeléssel, másnapig pihent az altató miatt, és mintha el is felejtette volna anya lábát. Soha többi tüzelés! :D

2012. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor ki kéne ivartalanítani őket :D hány forint falusiaknak (városba több szokott lenni) a lány és a fiú? külön
2012. jún. 3. 14:30
 3/6 anonim válasza:
Bocs, hogy ilyen későn reagálok. Ha érdekel még, az én nyulamat 2000 forintért csinálták meg.
2012. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen még érdekel köszi :) azt hittem kb 1000 ft -ért csinálják :/ ááááááááááá csak 10 ezer lenne mire a fiúkat ivartalaníttatom xD ツ
2012. jún. 21. 20:40
 5/6 anonim válasza:
Hát én még a 2000 ft-t is keveslettem. Azt hittem lesz vagy 8-9000 ft.
2012. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huhh :D szerintem a lányoknak több Mert a fiú macskáknak pl csak ki kell csípni de a lányoknak meg fel kell vágni a hasát...úgyhogy a fiú legyen már olcsóbb :D
2012. jún. 23. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!