Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A törzskönyves itteni hozzászo...

A törzskönyves itteni hozzászolók is ivartalanitják a kutyájukat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 15:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy törzskönyves kínai kopasz kutyám van, powder puff. Kan, és igen, ivartalanított.
2012. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2012. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Én sem.
2012. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen igen. Nem tenyészegyedek, így mindenkinek jobb így.
2012. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Akik a kérdésre válaszolnak, csak nemleges választ adnak, miért pontozzátok le?
2012. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%

Dehogy. A legtöbb csak szájkaratézik, mint minden más kommentelős oldalon. Csak itt például kutyák témakör van.

A nyakamat rá, hogy a negyedének már legalább volt fedezve/fedeztetve a kutyája. Több mint a felének minimum ivaros kutyája van és a többi. Csak erről mélyen hallgatnak. Jó volna néha önmagukba is nézni, nem csak lehordani egy-egy szerencsétlen embert sokszor már akkor amikor még ki se derült minden következmény.

(értem itt az olyanokat, hogy feltesz valaki egy kérdést például, hogy mi a teendő ha az újszülött kiskutyák nem szopnak. Helyből "leordítja" mindenki, holott aztán kiderül, hogy egy kutya beszökött és oda ellett a kert végébe...)

Persze ettől függetlenül jó, ha tanítják az embereket a felelős állattartásra, meg felhívják a figyelmet erre-arra, de néha olyan stílusban, hogy az már szerintem gáz. Illetve megkéne várni, az események kibontakozását is, kulturált módon utána kérdezni a még nem tisztázott részekre. Ha gáz a kérdező, akkor úgy is kiderül egy két kommentjéből. Én kutyám is ivaros, nyáron megy ivartalanításra, de nem azért mert annyian prédikálnak miatta, hanem a kutyám érdekében, hogy ne legyen később betegsége miatta.

2012. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdés okát, illetve hogy a két nem választ adó hozzászólót miért kellett lepontozni!


A kérdésre a válasz: Magyar vizslám van! Nem fizetek adót utána, és nem kell ivartalaníttatni sem.

2012. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hiába pontoztok le, attól még így van...

15:36-os voltam.

2012. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
15 36 os én felpontoztalak végre valaki :D
2012. ápr. 14. 15:43
 10/23 anonim ***** válasza:
Két törzskönyves kan kutyám van, a cane corso nincs ivartalanítva, a szálkás tacsi igen, mert nem volt normális már. Egyébként ő sem lenne ivartalanítva.
2012. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!