Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen rovar ez? Molylepke?...

Milyen rovar ez? Molylepke? (részletek lent. )

Figyelt kérdés

Körülbelül 1cm-nél csak kicsit nagyobb termetűek, összezárt szárnyakkal, nyújtott háromszögre emlékeztetnek. Lassan repülnek. Elég sérülékenyek, szinte szétporlad ha elkapja az ember. Általában este több is elő szokott jönni. Néha lehet látni ilyen kis lárvákat ahogy másznak a falon.


Egy alkalommal, nekiálltam és egész nap amit láttam kiirtottam. Pár napig nem is lehetett látni őket, de utána megint elszaporodtak. Fontos, hogy panellakásban élünk, így a szellőzőre is igen gyanakszok, hogy onnan kerültek ide...


2009. júl. 1. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elszaporodtak idén a molylepkék, nálunk is probléma. Vettem molycsapdát, azt hiszem Bábolna molycsapda, ez egy háromszögletüre hajtogatható lap, aminek a belseje ragadós. Iszonyatos mennyiséget megfogott.
2009. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Egyébként, akkor jól sejtettem, hogy ez molylepke?!
2009. júl. 1. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!