Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pókinvázió, segítség?

Pókinvázió, segítség?

Figyelt kérdés

Tavaly már történt ilyen, hogy este, sötétedés után az ablak felől valahonnan rengeteg kis mini pók igyekezett be a szobába.Az nyár végén volt és szerencsére már nem volt muszáj nyitva tartani az ablakot, úgyhogy ki lettek csukva és valahogy megoldódott a probléma.

De tegnap újra felbukkantak!Teli volt velük a redőny, mákszemnél is kisebbek, újszülöttek lehetnek, volt köztük egy nagy is, gondolom, az anyjuk, azt leütöttem, de a sok picit képtelenség lett volna lecsapkodni.Lefújtam az ablakot rovarirtóval, aztán becsuktam.Reggel már nem volt ott egy sem, napközben nem jönnek elő.

Szörnyű volt ebben a hőségben csukott ablaknál aludni, de nem mertem nyitva hagyni.Nem tudom, hatott-e a méreg, hisz nem láttam megdöglött minipókot az ablakban.Szerintem a redőny tokjában tanyáznak, de oda nem tudok benézni.

Most mit csináljak???Meg akarok tőlük szabadulni, nem akarom, hogy ellepjék a házat!Akkor mi lesz, költözhetünk?


2012. jún. 19. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetne leszedni a redőnyt vagy valami?

Bocsi jobb választ nem tudok de én valószínűleg meg is halnék.

2012. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, nálunk sajnos nincs, aki értene a redőnyhöz.Redőnyszerelő meg 2 hónapja járt itt, nagyon drága volt.Leszedni nem kellett, és akkor még nem voltak pókok, nem is gondoltam, hogy újra ez a probléma lesz :(

Van itthon chemotox, azzal fújtam be este, ma újra körbefújom az ablakot.Vajon használni fog?

2012. jún. 19. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Fújd be, nem veszítesz vele semmit :)

Esetleg menj be valamilyen boltba és kérdezz rá, hogy lehet-e kapni valami mérget vagy valamit.

2012. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Akkor majd újra befújom.Remélem megdöglenek tőle, mert ha nem, akkor nem tudom, mi lesz...:(
2012. jún. 19. 14:03
 5/6 anonim válasza:

Fújd be az redőnyt, az ablakot és amennyire lehet a redőny belsejét is BioKill-lel. Az hatékony és más bogarak is elkerülnek. Egy pókpetéből több száz kicsi is kikelhet.

Szóval a lakásban nem jó megtűrni őket, mert szinte bárhová lepetéznek.

2012. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2012. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!