Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Filinger Artemisz kérdése:

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
1-2 éve kaptam egy nyuszit... Mindig anyum gondozza, de mégis nekem enged meg mindent, mindig hozzám jön, ha elmegyek vagy ottalszok valakinél már 2-3 óra elteltével keres és vár engem... Egyszer olvastam az interneten a telepátiáról (vagy miről) és kipróbáltam a nyuszimon. Megkérdeztem tőle hogy szomjas-e, erre megszólalt a fejemben egy hang hogy: nagyon szomjas vagyok. Ezután visszaraktam a hejére, és (nem gondoltam volna hogy sikerül)rögtön el kezdett inni. Aztán odajött anyum és azt mondta: Biztos nagyon szomjas. Nagyon meglepődtem...

2012. jún. 25. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak a te fejed beszélte be magának. Aztán véletlenül a nyúl pont szomjas is volt és miután visszaraktad elkezdett inni. Telepátia nem létezik. Csak a sekélyes emberek találták ki maguknak, mert nem volt jobb dolguk. Nade tedd föl ugyanezt a kérdést az Ezotéria rovatba és majd kapsz valami olyasmit, hogy: "Mert te egy igazi médium vagy" vagy "Te tudsz beszélni az állatok nyelvén, gondolatolvasó vagy".
2012. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy ilyen izének tartsanak! Mert ezek nem érdekelnek csak kerestem egy kicsit meg turkáltam, aztán megtaláltam...
2012. jún. 25. 20:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem médium vagyok hanem hard! :)
2012. jún. 25. 20:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!