Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyám 4 napja kapta meg a...

A kutyám 4 napja kapta meg a féreghajtó 2. felét. Most meg nem eszik és megy a hasa, a szőre is csupa olyan! Ez a féreghajtás mellékhatása lehet vagy vigyem orvoshoz? A veszettség elleni oltást 1,5 hete kapta meg.

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél is volt hasmenése?
2012. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem! 2*fél tablettát kellett beadni neki, de az első felet nem ette meg teljesen, mindig kiköpte, szerintem max a felét sikerült beletuszkolni. Utána már okosabb voltam!
2012. jún. 26. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! fontos a megfelelő dózis betartása. De úgy tudom h a féreghajtótól nem szabad a hasának mennie! Mi mindig adjuk nekik, semmi bajuk, normális marad az emésztésük. Szerintem ne várj tovább ha már 4 napja megy a hasa, vidd el dokihoz. Lehet h valami teljesen más a baja.

A veszettség elleni oltásnak sincs köze hozzá.

Ja, és bármilyen gusztustalan is, mosd le a kutyádat ha olyan lesz...

2012. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma kezdett el menni a hasa, nem 4 napja megy.
2012. jún. 26. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány kilós a kutyád: Lehet, hogy most a teljes tabi belement, meghajtotta. előfordul. Ha nem javul két-3 nap után, doki.
2012. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
6 kg kb. Doki adta az oltásnál a tablettát, azt mondta 3-4 nap különbséggel adjam be neki a felét-felét.
2012. jún. 26. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:
ha 4 napja kapta a tablettát, és most lett hasmenése, az akkor nem attól van.
2012. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!