Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy rovar eltemeté...

Szerintetek egy rovar eltemetése sajnálatból normális?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha Neked ennyi szabadidőd van...én reggel ráléptem egy csiguszra kutyasétáltatás közben. Nekem arra sem volt időm, hogy a földi maradványait berúgjam a bokorba.
2012. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Én minden döglött állatot eltemetek, és sírt is csinálok nekik. Temettem már cserebogarat, menyétet, verebet és siklót is. Nekem normális, de ne lepődj meg, ha h*lyének néznek. Én már megszoktam.
2012. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem egy megszokott, mindennapi dolog, az biztos. De semmiképp sem elítélendő. Inkább temesd el őket az ember, mint élvezetből gyilkolja.
2012. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
temesd el=temesse el
2012. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
sztem nagyon gáz, de már a kérdésed feltevése módjából is látszik h ezt a választ vártad. Tényleg sok időd van... Greenpeace-hez nem terveztél csatlakozni? :)))
2012. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egy darazsat temettem el egy gyufás dobozban de én nem érzem magam hülyének tőle
2012. jún. 26. 16:58
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

Darazsat? :S Basszus ez a kedvenc videóm: Ezt érdemlik:

http://www.youtube.com/watch?v=FSIP8RgUbf8

2012. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem normális. De mivel a normális emberek unalmasak, hát temesd csak el. Ugyanis, ha ez neked fontos, akkor fontos, és kész. Bár a gyufásdobozt kihagyhatnád, mert ugyan lebomlik, de ne szennyezd a környezetet feleslegesen! :)
2012. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj drága, a gyufásdoboz tele van mindenféle mérgező anyaggal, azt inkább ne ásd el.

Csomagold levélbe a halottat, és úgy ásd el.


Amúgy gyerekkorban normális, később már nem. De szerintem ezzel önmagában semmi probléma nincs, ha te ettől jobban érzed magad, csináld.

2012. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18:00 Te is valami hasonlót "érdemelnél"...
2012. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!