Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akik nem kertes házban laknak,...

Akik nem kertes házban laknak, azok hová temetik az állataikat, ha elpusztulnak?

Figyelt kérdés
tudom, hogy van állatemető, de gondolom sokan nem fizetnek ezért
2012. jún. 26. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Tengerimalacom pusztult el,tél kellős közepén,igy kukába került.

Egyébként nagyszülőknél falun kertben lett volna eltemetve,de minusz 20 fokban esélytelen gödröt ásni.

2012. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy éve halt meg az idősebb kutyusom, társasházban lakunk.

Én bizony elhamvasztattam... 35ezerbe került.

Megérdemelte, hogy ne egy dögkútba kerüljön, vagy fehérjefeldolgozóba, vagy ilyesmi, hiszen egy angyal volt, igazi családtag.


(Gyerekkoromban volt aranyhörcsögöm, én őt biciklivel kivittem a város szélébe, és valahol a pusztában eltemettem egy kis dobozkában.)

2012. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A határban egy pusztán vagy ilyesmi.
2012. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mailerdeamon ***** válasza:
Megkérheted az állatorvost, hogy otthagyasd a tetemet. Az elszállításról ők gondoskodnak. Az ilyen tetem a dögkútra kerül, de ilyenkor már úgyis mindegy.
2012. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már úgyis mindegy...? Hát szomorú ilyet olvasni.


Nekem kutyám van, de abszolút teljes értékű családtag, emellett kutyaként van kezelve, képzem folyamatosan, fegyelmezett, jól szocializált ebzet.

Családtag. Ha beteg, nem itt keresem a választ, mint sokan, hanem irány az állatorvos. Ha szükséges, soktízezret költök egy-egy műtétre.

Ha költözöm, viszem magammal.


Ha pedig majd (remélem, sokára) eljön az az idő, mikor elmegy, akkor bizony le nem adnám állatdokinál, aztán irány a dögkút...

Állattemetőbe nem szívesen vinném, mert nincs a közelemben egy sem, tehát temetés saját kertben, ha nem lesz ilyen lehetőségem, akkor hamvasztás.

2012. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!