Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mikor ébren...

Miért van az hogy mikor ébren vagyunk a szúnyog nem zümmög a fülünkbe, mikor pedig aludnánk zümmög?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert akkor mozogsz, amikor nyugodt vagy nem mozogsz akkor meg rád is száll. Nálunk olyan volt, hogy nem tudtunk tőle aludni úgy idegesített.Volt amikor csak hajnali 3-kor aludtunk el. Használj Raid-et.
2009. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy utálom. Annyira idegesítő.
2009. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Raides ötletet nagyon jól bevált!

:)

2009. júl. 10. 10:04
 4/8 anonim válasza:
100%

Amikor ébren vagy nem is igazán hallod meg, ha rád száll, de annak ellenére könnyen megcsíphet!Tehát az ébrenlét nem függvénye a szúnyog-csípés elkerülésének! Persze, természetesen mindenféle szúnyog,-és légyirtóval küzdhetsz ellenük, ami egyrészt hatásos, de másrészt káros is! A gyógyszertárakban hozzájuthatsz olyan spray-k hez, készítményekhez, amelyet közvetlen magadra fújhatsz, és így elkerülheted a kellemetlen érzést! Vagy van még egy megoldás, elektromos riasztót veszel! Az nem is árt, hanem csak jót tesz veled...

:)

2009. júl. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a mocskoknak álítólag hőkamerás a látásmódjúk. és a fülben egég egyenletes a hőmérséklet. ha a bőrfelület hidegebb is. ha meleg, ott vérnek kell lenni. talán ezért megy a fülre. és este ényleg kiélesedik a hallás. apró zajoka ishallhatsz. (pl bogár ) de arra is gondoltam hogy simán teszteli hogy alszol-e ha nem zavarod el, elaludtál. és szivhatja a véred
2009. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsana1495 válasza:
100%
engem iszonyúan idegesítenek a szúnyogok. utálom őket. ezért is vettem VAPE-t. nagyon jó kis szúnyogriasztó. nekem bevált!:) azóta hiába van most is egész este nyitva ablak, ajtó a szobában biztos van szúnyog de egy sem jön oda hozzám :D pl. reggel az egyik megvolt halva az ablakban^^ tényleg nagyon jó:)
2009. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 17. 09:27
 8/8 anonim válasza:
Más bogarak is zümmögnek a fülünkbe, pl: légy az mondjuk miért? Mert egy sima házi légy nem hiszem, hogy a véremre pályázna.
2014. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!