Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kecskegida hím vagy nőstény?

Kecskegida hím vagy nőstény?

Figyelt kérdés

Szerintem nőstény, párom nem tudja eldönteni após szerint bak. Hogyan tudnánk megmondani, mert mindennek kinéz az csak eldönthetőnek nem.

Van neki egy pöccsszerűje meg közvetlen alatta két kis szőrtelen csöcsszerű hosszúkás valami. Azért gondolom, h lány, mert 2 golyónak kellene lennie meg egy pénisznek, nem pedig ilyennek.



2012. jún. 27. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha csöcsszerű akkor nőstény. Majd később ha golyója lesz, elválik a miléte
2012. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint mije csőszerű? Van neki egy kis gombóca olyan, mint a pénisz, de mégse egészen. És a hasa felé van az a két pici szőrtelen hosszúkás valami. Olyan tanácstalanok vagyunk.
2012. jún. 27. 20:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Csöcsszerű annak is akartam. Olyasmi, mint a tőgy vége csak nagyon pici és nagyon vékony. Szinte a pöccszerűje alól nő ki. Megpróbálok képet csinálni holnap. De most melózni kell mennem. :(
2012. jún. 27. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Én láttam már hermafrodita kecskét. Úgyhogy az sem elképzelhetetlen.
2012. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez annyira gáz, h nem tudjuk, h szegény kecskének pélója van vagy csöcse van, hogy nekem fáj... Nincs a neten fent valami kép, hogy mégis mikor minden nemi szerve olyan pici, mégis melyik micsoda? kerestem, de kudarc, nem találtam képet. :(
2012. júl. 4. 17:13
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
bakker, ez a kérdés nekem fájt!!!!! Három felnőtt ember nem tudja megállapítani, hogy bak, vagy nőstény e egy kecske?! Most komoly?! Hát ha nyúlról beszéltünk volna azt mondom, oké, de így?! Talán nem árulok el nagy titkot, de less be a farka alá. Ha van ott egy mazsola nagyságú, nőinemiszerv, akkor láss csodát lány, ha nincs akkor fiú. Mellesleg minden állatnak csak idősebb korában szállnak le a heréi... Nem összekeverendő a köldökzsinórcsonk a fütyijével.... És még azt is elárulom, hogy a baknak és a nősténynek is van "csöcsszerű hosszúkás valami" alias CICIJE a lába között. Mint ahogy minden állatnak van nemtől függetlenül cicije, még az embernek is.
2012. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Tessék, itt van kép. Ez már segít? :) Egyébként nem szégyen, hogy nem tudják meghatározni a gida nemét. Ebben is kell egy kis gyakorlat, lehet, hogy tényleg nem egyértelmű, úgyhogy ezért nem kellene leszólni őket!

[link]

2012. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
*Ja, a jobb oldali a lány. :)
2012. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon köszi most már akkor tuti fiú gidánk van! Nagyon köszi!
2012. júl. 9. 12:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. :)


És nagyon köszönöm annak, aki lepontozott. Mégis mi a fene baj volt a válaszommal? >:(

2012. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!