Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen zöldségeket és gyümölcs...

Milyen zöldségeket és gyümölcsöket adhatok az afrikai óriáscsigáimnak?

Figyelt kérdés
Eddig uborkát és salátát adtam nekik.: )
2012. júl. 1. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én édesebb almát és banánt adtam eddig nekik,a banán nagyon bejött:DKralábé,káposzta,főtt répa ezekkel is próbálkozhatsz,az enyémek inkább éhenhalnak ,de lehet,hogy a tieid megeszik.Ami tilos az a krumpli,citrusfélék,és van egy sejtésem,hogy a hagyma is.Pitypang levelet is szedhetsz nekik,de ne út mellől,vagy olyan helyen ahol vegyszereznek a közelben.Szölő,szilva,barack tavaly ették azt is nálam.

De az örök favorit az az uborka és a saláta nálunk is:D

2012. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!:D

kifogom próbálni.:D

2012. júl. 2. 08:34
 3/4 hollófernyiges ***** válasza:
Igen, uborka és saláta nálam is az ami bármikor jöhet, plusz időnként banán (durva hogy lassan az a legolcsóbb gyümölcs még idényben is). Görögdinnyét is megeszik, viszont a savasabb dolgokat (alma, paradicsom) nem. Amit viszont nem értek, hogy rajonganak a papírért, betettem nekik próbaképp főtt sárgaborsót egy papírdarabon, reggelre a papír szőrén-szálán eltűnt, a borsó megmaradt :)
2012. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy nagyon szeretik az almát és a paradicsomot. Sokszor kapnak sajtot, tejfölt meg felvágottakat, imádják az állati fehérjéket. Barack, dinnye, reteklevél, hibiszkuszlevél, uborka, répa, nah ezek nálunk pl bejöttek. De már próbáltam mindenfélét, ribizlit, banánt, narancsot, epret, avokádót...ezeket viszont nem nagyon ették. Valakinél meg eszik, úgyhogy változó. De ha rakok a kajára egy kis natúr joghurtot vagy tejfölt, akkor bármit megesznek. :D
2012. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!