Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretitek az afrikai óriáscsi...

Szeretitek az afrikai óriáscsigákat?

Figyelt kérdés

Írhatna aki tart ,vagy aki szeretne (Bp-n bárkinek tudok adni) :D

Hány van,mekkorák,mivel etetitek őket?


2012. júl. 4. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,1 van nekem,szeretem őt.Benjinek hívják bár nem tudom fiú e vagy lány.Kb 12 centi.

Az enyém csak kígyóuborkát eszik télen-nyáron.Mást nem hajlandó,inkább éhezik csak kapja meg az ubit:D

2012. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

benji egyszerre fiú és lány,hímnősek:D

A kigyóubi az enyémeknek is a kedvence

2012. júl. 4. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeretem őket. Van 4 darab, más fajúak mind, jól néznek ki együtt. Egyikük jó nagy, olyan 13 centis lehet a háza, a többiek kisebbek, de azt hiszem egyikük a nyomába fog érni méretben. Mindenfélével etetem őket, zöldségekkel, gyümölcsökkel, fehérjékkel. Kedvencük talán az ubi, petrezselyem, túró, főtt tojás, paradicsom, csakhogy soroljak párat. :)
2012. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem mártem mekkora a csigám,de augusztusban lesz fél éves,és 60 deka! Ő Batman! Robin kicsit kisebb,őt még nem mértem súlyra sem! Mivel állandóan a terrárium tetején lógnak,így lettek ők Batman,és Robin!
2012. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!