Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi baja az afrikai óriás...

Mi baja az afrikai óriás csigámnak?

Figyelt kérdés
Van két darab afrikai óriás csigám és ez egyiknek észre vettem egy repedést a házán,de van nekik szépiájuk is meg jól is vannak tartva.Én azt sejtem,hogy leshetett és attól repedt meg és ha valaki ismer valami gyógyszert vagy kenőcsött direkt csigáknak az írja le.A válaszokat előre is köszönöm.
2012. júl. 23. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Csigagyógyszer nincs :) Viszont rendbe fog jönni magától nagyon gyorsan, gondolom a házának az új része sérült meg, eszik egy kis szépiát, és vissza épül.
2012. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen csak az új rész sérült meg vant bent nekik egy szépia és egy másik készenlétben ha az elfogyik de ezek még kicsik kb akkorák mint egy nagyobb éti csiga.Köszi a választ :)
2012. júl. 24. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek neked csiga ? amugy szerinted mi nem csigusz a neve...
2012. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utálom az ilyeneket b.meg ha nem tudsz normálisan válaszólni akkor ne is!!!!
2012. júl. 29. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:
mert afrikai és nem éti xd
2012. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja akkor bocsi félre értettem csak példának írtam fel XD XD
2012. júl. 29. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!