Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Theraphosa blondi Milyen árba...

Theraphosa blondi Milyen árba vannak?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy nem nagyon olcsó mivel a világ legnagyobb pókjai közé tartozik de 1 kicsiért menyit kérhetnek ? nekem tök 8 csak egy Theraphosa blondi legyen ne hibrid ! Tehát Szerintetek aki tud tenyésztőt olcsón lehetőleg Budapesten az írjon előre is köszönöm ! :))
2012. júl. 31. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért olyan drága mert a legnagyobb, hanem mert nehéz szaporítani. Szerintem nem nagyon fogsz találni tenyésztőt akinek van. Inkább mást kéne keresned pl Theraphosa apophysis, T. stirmi ezeket már jobban találhatsz és 10-15 ezerbe kerül kb egy kicsi.

Ha csak a mérete miatt kell akkor ott a Lasiodora parahybana az is szép nagy és szinte mindenhol lehet kapni és 10 ezerért már egy adult nőstényt is kaphatsz

De ha nem vagy hajlandó lemondani róla akkor tessék [link] de itt csak adult nőstény van 40 ért vagy nézegesd ezt [link]

2012. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha bele lóvallóm magam valamibe akkor nem tudok tőle szabadulni ! És nekem ez lesz az első pókom DE nem kérek olyat hogy az nem jó elsőnek stb.. Nekem egy gigantikus Theraphosa blondi kell !! csak elég szűk a pénz tárcám :// :DD És köszönöm szépen a kulturált választ megy a zöld ;)) :))
2012. júl. 31. 19:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!