Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy hírdessek örökbefogadható...

Hogy hírdessek örökbefogadható állatokat?

Figyelt kérdés
Elhatároztam ,hogy segíteni fogom az otthon nélküli állatokat. Szerintem hirdetéssel (pl szorólapokkal) lehetne ezt a folyamatot felgyorsítani. Ti mire lennétek kiváncsiak egy állattal kapcsolatban? Milyen jellemzők fontosak? Mi kelti fel az érdeklődéseteket?
2012. aug. 5. 02:57
 1/2 anonim válasza:
Mekkora termetűre nő meg? Esetleg egy fénykép vagy leírni a színét, fajtáját. Mennyi idős? Hím vagy nőstény? Ivartalanított-e? Esetleg ha tudod a természetét, pl. izgő-mozgó, nyugodt, gyerekszerető stb. Vagy a múltját pl. az állatotthonban született vagy télen az utcán találták stb. Az utóbbi két dologból következőleg, hogy kinek ajánlod pl. időseknek vagy nagy családba. Hirtelen ennyi jut eszembe.
2012. aug. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pgyomber válasza:

Az alőzőekhez hozzáfűzném:

Szerintem érdemes az interbeten is próbálkozni, egy egyszerű honlap készítésével. Ezt pedig háziállatokkal foglalkozóó tematikus oldalakra feltenni, állatokkal foglalkozó fórumokon hirdetni magad. A szórólapok sok esetben az első kukában landolnak...

Ha írsz egy-egy állatról szerintem 4-5 adatnál többet nem kell leírnod (pl. termet, fajta, becsült kor), de 2-3 mondatnyi személyes szöveg figyelemfelkeltő lehet ahhoz, hogy személysen megkeressenek, és találkozzanak az állattal.

2012. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!