Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi legyen?

Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
A szüleimnek felhoztam , hogy szeretnék halat. Erre azt mondtál , hogy nem mert a víztisztító vagy mi túl drága. Meg akkor kell még neki egy csomó minden más is. Akkor most mégis milyen állatot kérjek tőlük? Olyan kéne ami nem drága , nincs sok gond a szőrével , nyugodt , az 3éves kistesóm mellett is lehet tartani. (remélem értitek , hogy értem)
2012. aug. 15. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Te hány éves vagy?

2. Te gondoznád?

2012. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Kérj békát, kígyót, gyíkot. Ezeknek sem lesz baj a szőrével.
2012. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. És igen én gondoznám:) Csak a szüleim nem akarnak olyan állatot aminek túl sok törődést igényel a szőre. De nem tudom miért. Hiszen én fürdetném , fésülném neki meg minden. Nem hanyagolnám el:)
2012. aug. 15. 23:10
 4/11 anonim válasza:

Talán gyíkot. Kell neki egy nagy(zárható) terrárium, ezt szépen be kell rendezni. Búvóhely, víz feltétlen kell.

Lámpa is.


A tesód meg elnézegetheti. Keresgélheti, ha elbújik.

2012. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket:)
2012. aug. 15. 23:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Kisegér,hörcsög,tengerimalac talán.Alapból ketrec vagy üveg ház ezt akár házilag is meglehet építeni,itató,futtató rendszeresen forgács kell alájuk.Nem olyan hatalmas költség elsőnek.Ez kell minimum nekik,és ha tetszik nektek akkor szép lassan lehet berendezni sok minden mással a házukat ami költség de egyenként már nem olyan vészes és ha megszereti a család akkor könnyebben rávehető a szülő is hogy adjon rá.Esetleg csupasz kutya vagy cica de az szerintem nagyon csúnya.
2012. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ékszerteknős.
2012. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézz utána a neten az áruknak és a berendezéseknek.Ha kész ötlettel,árajánlattal és szaktudással az állat tartással kapcsolatban állsz a szülők elé akkor jobb eséllyel veszed rá őket a dologra.
2012. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teknős a legjobbválasztás
2012. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a teknőst, mert nem olcsó jószág, már ha tényleg felelősen van tartva!Mindig nagyobb terrárium kell neki, míg növekszik, és a nőstények levesestányér nagyságúra nőlnek, kb 6 - 8 év alatt!Szerinted mennyibe kerül neki egy aqua terrárium?De egy ekkora állatnak inkább a keritó való!!
2012. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!