Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a kutyánk...

Miért csinálja ezt a kutyánk a kölykével?

Figyelt kérdés
Állandóan "bekapja" a nyakát, mintha át akarná harapni, vagy fel akarná emelni. Annyira furcsa. A kicsi alig tesz pár lépést, az anyja rendszeresen ezt csinálja vele. Ez volt a legkisebb az alomban és a többiekkel sosem csinált ilyesmit.
2012. aug. 17. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát amíg nem okoz neki sérülést addig nincs gond ha viszont igen én elvenném az anyjától és vagy tejporból kevernék neki kaját vagy kecsketejet adnék neki. Várj veled ha eteti nem kotorja ki a szélre szóval nem tagadja ki addig szerintem ez csak valami anyai ösztön szerűség :) Nyugodj meg nekünk is voltak kiskutyáink és nem minden esetbe kell komolyan venni ezeket a dolgokat! :)
2012. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* vele
2012. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már nemigen szopik a kicsi, szinte csak rendes kaját eszik már:D
2012. aug. 17. 16:13
 4/6 anonim válasza:
Nem lehet, hogy ösztönösen érzi, hogy ő a leggyengébb, és "támogatja" ?
2012. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, de állandóan csinálja. Nagyon fura...
2012. aug. 23. 23:54
 6/6 anonim válasza:
Nekem is van kiskutyám már 1 hónapos és rájöttem hogy csak azért csinálja vele ezt az anyja mert csak játszani akar vele :D ugyhogy ezt nem kell komolyan venni :D nyugodj meg :D
2012. aug. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!