Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Mi lehetett ez?!

S. O. S! Mi lehetett ez?!

Figyelt kérdés
Az egesz úgy volt , hogy a nőverem, aki semmitől nem fél semmitől!! Na szóval hajnali 2kor felhívott, hogy nem vitt kulcsot és azonnal engedjem be, mert nagyon f*sik. Aztán elmesélte, de azt mondta, higy ink. nem is akar beszélni róla..Szóval Nővérem éppen hazafelé tartott hajnali 1 és 2 között. Egy nagy lakótelep szélén volt, és ment befelé a parkba egy iskola mögött, és beszélt telefonon a bnőjével, és vmi borzasztóan rémes kántálást hallott! Azt mondta, hogy tuti nem ember volt.. Meg higy soha többet nem fog egyedül hazajönni.. De mi a franc lehetett?? Állat??
2012. aug. 18. 08:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom, hogy jó kategoriába tettem e.. De amúgy én olyan rohadtul felek ilyen dolgoktól. En már valszeg bőgtem volna. Dehát nőveremnek is egesz vegig a bnőjevel kellett beszelnie.
2012. aug. 18. 08:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát vagy simán átvágott, vagy valami állat hangját halotta, de én nem zárnám ki az emberi hangot sem, vagy valami zenét.

Ha nem tapasztalt természetjáró akkor simán rosszabbat is beleláthat egy ártatlan állat hangjába, mint ami valójában.

2012. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát egyáltalán nem természetjáró :D Nem az, hogy nem szereti.. Én vagyok inkább az olyan típus. :D Azért gondoltam, hogy vmi állat lehetett. De nem tudom, hogy milyen. :S Én is mondtam neki, higy biztos vki szórakozik vele, vagy ott a lakótelepen valaki csinálta.. És még furcsább dolgok is történnek, tök jó, hogy a kertes házunk egy erdősáv, meg egy park mellett van. Mögöttünk meg olyan 1-2km-re egy temető.. De alig lehet látni. Múltkor pl. apa, anya, meg nővérem mondta, hogy éjfél és hajnali 3 közőtt valami Borzasztóan vinnyogó sikolykiáltást hallottak. :D Vmi bagoly volt. Megnéztem a gyöngybagoly hangját, és azt mondták anyámék hogy ehhez nagyon hasonló volt. De még ők is megijedtek, amikor "semmitől" sem félnek.. Én meg még azt is elhinném, hogy szellem volt. :D De tudo

, hogy nem léteznek, deakkor is f*sok.. :D

2012. aug. 18. 08:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Most mondta a nővérem, hogy az iskola mögött hallotta a hangokat,az erdősávnál. Emberi hangok voltak!!! De azt mondta, hogy nem akar többet beszélni róla :S Gondolom úgy megijedt D: A nővérem pedig úgymond semmitől se fél.. Ezen f*stam be leginkább..
2012. aug. 18. 13:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Átvágott -.- Ma amikor mondtam, hogy apámmal odamegyünk éjfél körül, azt mondta, hogy csak azért találta ki, hogy ne kapjon büntetést valamiért. Nagyon pipa voltam rá.. :D
2012. aug. 18. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!