Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tudnák tenni a szúnyogok...

Mit tudnák tenni a szúnyogok és a legyek ellen?

Figyelt kérdés
Ma éjjel (is) volt légy a szobámban, máskor szúnyog.Míg nem megyek aludni próbálom őket lecsapkodni, de nem mindet.Hajnali 2-kor felkenltem wc-zni, de vissza már nem tudtam aludni a kis mocsodék miatt. Ilyenkor éjszaka, mit tudnák ellenük tenni, hogy senkit se ébreszek fel? A szobámban nincs senki más, de a szomszéd szobában már igen, és ha villanyt kapcsolok, hamar felébreszti őket.Egyaltalán a legyek is zümmögnek?
2009. júl. 23. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Raid!szúnyogirtót,nekünk bevált!
2009. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vegyél szúnyogriasztot
2009. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyogháló, szúnyogirtó. És igen, a legyek a leghangosabbak:S
2009. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Alapvetően a szúnyoghálóval értek egyet, de nekem bevált a Raid Night&Day. Tényleg távol tartja a legyeket is és a szúnyogokat is, de az éjjeli lepkék ellen nem véd.
2009. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elektromos szúnyog és légyriasztó az a homokba préselt. Amióta az van a szobában, nincsenek legyek, szúnyogok. Nagyon hatásos.
2009. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Chemotox! nagyon hatásos!
2009. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!