Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Törpe selyemmajmot hogyan és...

Jetizso kérdése:

Törpe selyemmajmot hogyan és hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy most jön majd mindenki azzal hogy nem lehet mert van ez a törvény miszerint főemlősöket nem lehet tartani igen tudom de a törpe selyemmajomról nagyon sokat halottam és megbízható forrásból tudom hogy lehet venni. Szóval ha valaki tudna segíteni azt nagyon meg köszönném:)

2012. aug. 25. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
milyen törvény ez? tudnád idézni? meglobogtatnám a c kategóriás, tízgyerekes családok előtt.
2012. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a bizonyos "CITES rendelet" így szól:


"(1) A főemlősöket – a közönséges selyemmajom (Callithrix jacchus) és a törpe selyemmajom (Cebuella pygmaea) kivételével – kizárólag közérdekből lehet tartani."


Tehát ezt a két fajt ha be tudod szerezni, akkor tarthatsz. Szerintem nézegesd az online hirdetési portálokat, biztos találsz előbb utóbb eladót (az más kérdés, hogy meg tudod-e majd fizetni az árát).

2012. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt a 10 gyerekes családos kommentet nem nagyon értem és nincs is haszonra szóval nem is kellett volna írnia ha meg unatkozik unatkozzon máshol ha most ezek után leosztasz hidd el nem fog a szívemre szállni mondhatod a magadét el sem olvasom inkább szóval jó szórakozást legalább röhögök egyet :) a második kommentelőnek meg köszönöm a válaszát normális emberek is élnek ebben az országban úgy látszik :D <3 de oldalt vagy bármit esetleg nem tudnátok mondani? (mellesleg mások álmot esetleg vágyát nem kell leszólni találj magadnak egyet és ha arra gonoszat mondanak utána prédikálj)
2012. aug. 27. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!