Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a legokosabb, és...

Ilyen Nincs kérdése:

Melyik a legokosabb, és melyik a legbutább állat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Te.
2012. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pamparamm válasza:
én azt tudom, hogy " a nyúl a legerősebb állat az erdőben..."
2012. aug. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legintelligensebb állatok általában a legfejlettebb emlősök. (pl csimpánz). De okos az elefánt, a delfin, a disznó, a holló,varjak, és persze a háziasított állatok(kutya,macska),mivel ők már szocializálódtak is. A legbutábbat nem tudom,de gondolom a fejletlenebbek között kereshető..(puhatestűek,rovarok).
2012. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 avada0 válasza:
A legbutább nem értelmezhető. Mert mondhatjuk azt, hogy az állatok nagy részének nincs esze. Gondolok itt az alacsonyabb rendű állatokra. Leginkább csak ösztön vezérelt automaták. Az amőbáról vagy hasonló egysejtű állatokról biztosan állítható, hogy nincs esze. De a gerinceseken kívül a legtöbb állatra elmondható. (De akadnak kivételek mint pl. a polip aminek van valamennyi intelligenciája)
2012. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!