Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van, az, hogy, ha...

Miért van, az, hogy, ha valaki segíti az állat menhelyeket, jótékonysági aukciót szervezz, közzé tesz oldalakon, és akkor jönnek a negatív kommentelők, hogy miért nem inkább az embereken segítenek?

Figyelt kérdés

Miért "fáj" ez egyes embereknek? Irigység, hogy vannak akik nem csak otthon ülnek, és lóbálják a lábukat, nem semmittevéssel töltik idejüket.

Normális válaszokat kérnék.


2012. aug. 26. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Erkölcs, értékrend kérdése. Az értékrend egy meggyőződés, egyfajta fontossági sorrend, például hogy szeretem a mogyorós csokit, de nem veszem el egy kisgyerektől, mert fontosabb nekem az, hogy ne lopjak vagy ne okozzak másnak fájdalmat.


Egyes emberek értékrendjében a másik ember előbbrevaló az állatnál, egy szenvedő ember szükségletei előrébbvalóak egy szenvedő állaténál. De ezzel ma már kevesen vannak így, a legtöbben csak önmagukra gondolnak, de az ember úgy lett teremtve, hogy benne legyen a szeretet, a segítés szándéka, és az ilyen emberek ezt állatokon élik ki.


Aztán persze olyanok is vannak, akik nem segítenek sem embereken, sem állatokon, csak mindent kritizálnak.

2012. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van sajnos egy olyan emberi tulajdonság, hogy IRÍGYSÉG.


Ez iszonyatosan nagy motíváló erő.

2012. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azzal tisztában vagyok én is, hogy van aki előbbre helyezi az embereken való segítést az állatokon, de az ilyen emberek miért mocskolódnak, miért nem tesznek az emberekért akkor valamit, ahelyett, hogy szidnak olyan embereket akik állatokon segítenek. Meg attól, hogy valaki állatokon segít nem zárja ki, hogy embereknek ne segítsen.


[link]


Itt egy link, amin lehet 1-2 hozzászólást olvasni,ami kiverte nálam a biztosítékot. Ilyen emberek mit keresnek állaton segítős oldalon, ha csak osztani tudják az észt, és másokat sértegetni.

2012. aug. 26. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Elovastam..Mindenkinek egyéni joga van hozzá,hogy mi a fontos.Kinek ez kinek az.

Az állatok védtelenek és kivannak téve az embernek.

Az utolsó hozzászóló a cikknél jól megírta a lényeget.Az állam eleget lenyúl..

De az állatkon jórészt csak önkéntesek segítenek adományokból nahhoz meg senkinek semmi köze.

2012. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!