Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miert pereltek be az Amwayt?

Miert pereltek be az Amwayt?

Figyelt kérdés
Hallottam rola,h.2eves perbol nyertesen jott ki,de szeretnem megtudni,h.miert lett beperelve. Aki barmit is tud,legyszives segitsen. Koszi
2009. júl. 27. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Mi az az Amway?
2009. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Tisztességtelen üzleti magatartás, a vásárlók megkárosítása.
2009. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Az Amway egy kozmetikai, tisztálkodási szereket gyártó világméretű cég.
2009. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké,de mi köze van a kérdésnek az állatokhoz?
2009. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon ertek ehhez az oldalhoz,igy is alig talaltam meg,h.kerdest tehessek fel. Elnezesedet kerem,h.az allatokhoz kerult. Koszonom a valaszt is,azt esetleg tudod,h.milyen modon karositotta meg a vasarloit?? Koszi szepen elore is.
2009. júl. 29. 01:08
 6/10 anonim válasza:
62%
A nagy MLM cégeknél általában előfordul bepróbálkozás, főleg a legális/nem legális témában. De a valóban etikusan működő MLM cégek számára ez nem jelent gondot.
2010. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom,de nem nagyon ertem a valaszt es azt sem tudom,h.mi az MLM?
2010. jan. 9. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Ejtsd ki azt h MLM---emelem...vagyis piramis legális változata:D
2010. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ana válasza:
57%
sziasztok! A mlm - multi level marketing több szintű eladási módszer. Minél magasabb szinten vagy annál nagyobb a jutalék...persze ha előtte míg oda nem kerülsz a számodra kedvező szintre güriztél mint állat...:-))) De akkor meg megérdemled..:-))
2010. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
55%

Mi az a piramis? Pl. egy átlagos cég. Van egy vezérigazgató, alatta több igazgató, azok alatt pl. csoportvezetők, akikhez tartoznak a melósok. Ez piramis. Itt a melós gürizik, hogy eltartsa a fölötte lévő okosokat. És soha nem fog többet keresni, mint pl. egy igazgató.

Az amway eleve nem is piramis jelleggel építkezik!!! És ami alegfontosabb, hogy lehet többet keresni a fölötte lévőnél. Én is többet keresek, mint a fölöttem lévő 50-100 ember. Hogy miért? Mert aki dolgozik, az kapja a pénzt, és afölötte lévők csak akkor kapnak utána jutalékot, ha ők is együtt dolgoznak vele. És ez így igazságos is.

De ahhoz, hogy ezt az egészet valaki megértse és átlássa, nem a sok "szakértő" ismerőst kell megkérdezni, hanem egy tapasztalt embert. Ezért van rossz híre, mert mindenki azt hiszi, hogy ért hozzá, és oltja az embereket a marhaságokkal. Én nem vagyok mérnök, épp ezért nem mondom senkinek, hogy a mérnöki munka szar!!! Általában azok szidják, akik azt hitték, hogy 2 hónap alatt meggazdagodhatnak egy ilyen vagy hasonló rendszerből, de aztán nem sikerült nekik. Vagy ha nem ők, akkor egy rokonuk vagy egy barátjuk. Ez van, nem mindenkinek sikerülhet, hiszen ehhez tanulni is kéne, nem csak okoskodni.

Egyébként bukni nem lehet vele, hiszen ha valaki elkedz vele foglalkozni és nem tetszik neki, vagy nem valósul meg az álma, akkor visszakérheto és visszadják a belépési díjat, mind a 10900 Ft-ot (Hű de hatalmas összeg)!!!

Tehát ezek után ha valaki azt mondja, hogy rosszul járt, akkor egyértelmű, hogy nem is próbálta vagy nem értette meg, hiszen nem lehet rosszul járni, max. csak nagyon kicsit jól járni!

2011. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!