Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Idegesít az állatvédelmi téma...

Idegesít az állatvédelmi téma vagy úgy érzed, hogy ez egy fontos dolog, amire figyelni kell?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon fontosnak tartom, eleve imádom az állatokat és meg tudnám ölni azokat akik ártatlan állatoka bántanak. legyen az egy hangya akár.


Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlődése azon mérhető le, hogy miként bánik állataival."


Mahatma Gandhi

2009. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért idegesítene? Aki szereti az állatokat azokat nem idegesíti, sőt. Téged idegesít???
2009. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Hát engem marhára idegesít. Mármint az ilyen normális mértékű nem, de mikor valaki nem eszik semmilyen állati eredetű táplálékot mer jaj szegény malackák hát attól ki tudnék ugrani az ablakon. Szóval egy bizonyos pontig jónak tartom, és persze fontos, hogy szegény állatok ne szenvedjenek, de az után a pont után már nagyon tud irritálni...
2009. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
te most a vegetáriánusságról beszélsz, nem az állatvédelemről.
2009. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Fontosnak tartom, főleg a vadállatok védelmét és méginkább az élőhelyeik védelmét!

Viszont nem vagyok vegetáriánus, az embernek szüksége van állati eredetű táplálékra is, mert mindenevő.

2009. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos dolognak tartom! Persze ezt is, mint mindent, túlzásba lehet vinni, de inkább vigyük túlzásba, mint hogy ne csináljunk semmit.
2009. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fontosnak tartom. Ráadásul én olyan vagyok, hogy nagyon érzékenyen érint, így képes vagyok bőgő masinává változni, ha csak hallok valami szörnyűségről.

És marhára dühbe tudok gurulni azon milyen hülye emberek vannak. Nem azt mondom, hogy elvakult harcosnak kell lenni, de azért vannak olyan alap dolgok, ami sokszor nem is kerülne semmibe, de még arra is képtelenek, mert szerintük mindegy annak az állatnak...

2009. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Egyáltlaán nem idegesít. Örülnék neki ha többet hallanék a dologról. Nagyon fontos, hogy ne pusztuljanak ki. Táplálékláncok szakadnak meg, felbomlik az erdő - ember kakpcsolata. Szükségünk van állatokra!! Ez nagyon fontos!
2009. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem egy fontos dolog amire figyelni kell.Több okból is.


1.Ha elkezdenek kihalni egyes állatfajok a tápláléklánc kezd elfogyni,egészen addig,amíg az ember haszonállatai is kihalnak a végén.


2.Nekik is vannak jogaik,éljenek szabadon,ne korlátozzuk őket!Ők is érző lények.

2009. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
16:05-NEK: csak egy példát mondtam a túlzásba vitt állatvédelemre. Miért kell lepontozni, akinek más a véleménye? És ha idegesít az állatvédelem akkor mivan?? Én se pontoztam le senkit, akit nem zavar. Intelligencia meglátszik ám :)
2009. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!