Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jelentkezett valaki önkéntesne...

Jelentkezett valaki önkéntesnek az állatvédelmi őrségbe?

Figyelt kérdés
Ha igen, ti is kaptatok választ már?
2010. jún. 3. 18:22
 1/5 anonim válasza:
hol lehet jelentkezni?mit kell csinálni? én szeretnék:)
2010. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én szívesen jelentkeznék, csak nem tudom hol lehet.:( pedig már régóta szeretnék
2010. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a www.allatvedorseg.hu-n lehetett május 31.-ig :(
2010. jún. 3. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyám, ilyen hülyék lehetőleg ne is jelentkezzenek ilyen komoly feladatokra, akik a googlebe nem tudnak bírni egy szót...


Részemről nem jelentkeztem, mert nem tartom elég komolynak (egyelőre). Ha megnézed pl az angol, vagy ameriaki mintát, ott komoly tanfolyam, illetve szűrés van előtte. Erre vonatkozó információt eddig nem láttam, márpedig ha boldog-boldogtalan "csak" lelkes embert felvesznek, akkor az a szervezet működését akadályozza, hiszen addig esélye nincs hatóságként működni (ugyebár rendőr, katona stb se lehet akárki). Persze idővel továbbfejlődhet a kezdeményezés, de amíg tényleges hatalma nincs, addig én inkább már működő menhelyeket segítek.

2010. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát mivel most kezdik, nem nagyon válogathatnak szerintem. Bár kértek fényképes önéletrajzot, meg motivációs levelet, lehet ezek után lesz valami tanfolyam is. kár hogy nem jelentkeztél, legalább lett volna már egy ismerősöm :)
2010. jún. 4. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!