Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miez a dolog amit ide rakot...

Miez a dolog amit ide rakot ez a darázspók?

Figyelt kérdés
Van egy darázspokóm egy dunsztos üvegben tartjuk (nyugi nem éheztetjük meg ilyenek jól elvan) és pár napja észrevetem hogy csinált egy tojás szerü gumot barna és mintha lenne egy bejárata mivel egy helyen fehér.Olyan az alakja mint a földimogyoró héjának
2012. szept. 17. 19:05
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
De télen nincsenek legyek meg ilyenek , akkor mit agyak neki?
2012. szept. 25. 17:28
 22/28 anonim ***** válasza:
hát... állat kereskedésben biztos lehet kapni valamit (pl szöcskét)... (máskülönben akkor a madárpóknak mit adnak?)
2012. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Hát gondolom össze csapnak egy csomó legyet azt bedobják a mélyhűtöbe XD
2012. szept. 26. 09:34
 24/28 anonim ***** válasza:

A kokonos válaszoló vagyok. :D Vegyél pl kisebb lisztkukacot vagy szöcskét, az előbbit decire adják, az utóbbit darabra, én is ezeket veszem a madárpókomnak, nem fogdosok legyet... :) Az eladótól meg is kérdezheted, hogy kell tartani az ilyen eleségállatokat, hogy életben maradjanak, ha a póknak épp nincs étvágya.

16/L

2012. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
És ha nem akarok üzletben venni neki kaját akkor máshonnan nem is lehet szerezni?
2012. szept. 27. 15:43
 26/28 anonim ***** válasza:
hát szöcskét még összeszedhtezs kintről egypárat és egy másik terrában megprobálhatod életben tartani
2012. szept. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Hm.. és ha el engedném akkor tulélné a telet ?
2012. szept. 28. 19:15
 28/28 anonim ***** válasza:
vagy igen vagy nem... ahogy elnéztem már száll az ökörnyál... szóval még ha most engeded el valami parkban akkor lehet talál magának helyett (dehát ugyse fogod megtalálni utána...)
2012. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!