Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megöltem a vagansomat. (? )

Megöltem a vagansomat. (? )

Figyelt kérdés

Elvileg 5 vedléses volt, nálam kétszer vedlett, másodjára belehalt. Ráragadt a régi bundája... rémes látvány volt.


Évek óta szerettem volna már pókot, de valahogy soha nem éreztem azt tutira, hogy fel lennék készülve rá.

Erre a barátaim vettek egyet szülinapomra. Örültem is meg nem is, igyekeztem a neki legjobb körülményeket megteremteni, utána jártam mi kell neki. De valamit nagyon elbatytam.


A krokodilokat is imádom, de mégsem kezdek a tartásukba... annyira bánt, hogy miattam halt meg pókocska :(


De így utólag mit kellett volna tennem, hogy kényelmesen tudjon vedleni?

Nedvesítettem/párásitottam őt is meg a környezetét is...


A barátaim azt mondták vesznek másikat nekem. De nekem nem kell egyelőre, nem szeretnék egy újabb életet elvenni a tapasztalatlanságom miatt.


2012. szept. 18. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

Hát először is mondd meg a haveroknak, hogy ne vigyenek neked pókot...

Másodszor valószínűleg a párásítással lesz gond, mert nagyon sok vízre van szükségük egy sikeres vedléshez, sokkal többre, mint egyébként.

Amúgy 5 vedlésesen hány centis? Nekem is van egy vagans-om, ő elvileg 4 vedléses.

16/L

2012. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!