Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért vesznek az emberek...

Miért vesznek az emberek állatot, amikor a vége úgyis csak szomorúság lesz?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkodtam éppen, hogy amikor az ember megvesz egy kisállatot, tisztában kell, hogy legyen vele, hogy előbb-utóbb meg fog halni, és a sok év alatt, az ember szívéhez nőtt kisállat halála nagyon sokáig tud szomorúságot okozni :(

Nekünk is van egy nyuszink a párommal, akit nagyon nagyon szeretünk, mintha a kisbabánk lenne... Bele se merek gondolni, mi lesz, ha egyszer már nem lesz, mert annyira része az életünknek, és annyira vigyázunk rá, és szeretjük!



2012. okt. 5. 18:08
 1/5 Haligali123 válasza:
100%
egyszer minden elmúlik egyb pedig azért h eltereljék a gondolataikata problémájukat hogy legyen egy állandó barátjuk :)
2012. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell fogni és el kell fogadni, hogy az élet nem tart örökké. Ez így van az embereknél is. A pároddal minek vagy? Ő is egyszer meg fog halni... de addig is boldogok vagytok együtt, nem? Ez az ami számít. Sok állatom volt, egyiket sem felejtem el soha, de nem is szomorkodok, jó életük volt nálam, szóval tuti boldogan haltak meg és most is jó helyen vannak.
2012. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy olyan, hogy "minek iszol, úgyis kihugyozod", "minek van párod, úgyis szakítotok", stb... Akik állatot tartanak, azok számára már elképzelhetetlen az élet állat nélkül. Kiváló társak, tanulni is lehet tőlük.

Én tavaly decemberben vesztettem el a kutyusom, nagyon fiatal volt, 1 éves, 10 hónapos. Előtte bele sem tudtam gondolni, mi lesz nélküle, nagyon hiányzik, amit más kutya, vagy ember nem tud pótolni.

16/L

2012. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

'Jézusom, minek születnek emberek? Egyszer úgyis meghalnak, és mennyi szomorúságtól megkímélnék magukat ha meg sem születnének!'

Azért vesznek kisállatot, mert társra vágynak. Az állat a szívükhöz nő, élvezhetik a közös munkát, életet, nagy sétákat, szépen teljesített akadályokat. Egyszer minden elmúlik, az mindenki egyéni problémája hogy a rossz, vagy a jó dolgokra emlékezik vissza.

2012. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Miert lesznek szerelmesek az emberek?

A erre es a te kérdésedre az hogy ettől lemezének boldogok es amikor megveszik az állatot akkor nem arra gondolnak hogy mi lesz ha meghal

2012. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!