Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Panellakásba milyen kisebb...

Panellakásba milyen kisebb állatot lehet tartani?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék valamilyen kisállatkát! Rágcsálót vagy madarat! Melyik célszerűbb? Tapasztalatok?

Előre is köszönöm! :)


2009. aug. 5. 00:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem célszerűbb a hörcsög!=)

Aranyos állatkák! A Madarak sokszor zajosak!

2009. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És pl egy tengerimalacka már túl nagy? Mekkora hely kell neki?
2009. aug. 5. 00:26
 3/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=N13psj74eQU

tengerimalac + panellakás kombó

:)

2009. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

macska!

Én panelba lakok 9. emeleten, tökéletesen megvagyunk így, jól érzi magát, van elég tere, szabadsága, még bogarakra, és legyekre is vadászik amik bejönnek az ablakon:)


De amúgy nem volt világos,hogy feltétel -e, hogy rágcsáló vagy madár legyen :D Ha igen,akkor bocsi:$

És akkor én már a rágcsálót választanám..személy szerint.

2009. aug. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
PanellakásbaN gondolod? Halakat, teknőst, hörcsögöt, tengerimalacot, esetleg macskát is, de manapság már olyan extrém állatokat lehet tartani, hogy az hihetetlen, egyik ismerősöm például siklót tart, állatkereskedésben meg láttam már póktól kezdve kaméleonig mindenfélét :D
2009. aug. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tengerimalacot inkább, vagy lehet törpenyulat is. Csincsillát csak akkor ha van klímátok, mert nem bírja a hőséget. Hörcsög is aranyos, de max két évig él csak. A tengerimalac dajkálhatóbb, jó tartás mellett akár 6-8 évig is élnek. Viszont ne terráriumban tartsd hanem ketrecben és ha nagyon meleg van, figyelni kell nehogy hőgutát kapjanak.
2009. aug. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem van panelban papagájom is és hörcsögöm is. A hörcsög éjszakai állat, szóval ha szeretnél aludni, akkor éjszakára nem szabad bent hagyni nála semmi olyant, amivel zajonghat. A papagáj nappali állat, ÉJSZAKA ALSZIK!


(2 hörcsög, 1 hullámos és 5 nimfapapagáj gazdája)

2009. aug. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Kutyát én a másodikon lakok és már 4 éve jol megvagyunk a kiskutyámmal csivava egy nap 4szer leviszem és annyi
2009. aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha mindenféleképpen rágcsáló kell: mongol futóegyér: [link]

hörcsög, törpehörcsög, egyiptomi fűegér, elég sokféle van...

Még esetleg hüllőt is tarthatsz, pl gekkót vagy kisebb gyíkokat, teknőst...

Madarat én elvből nem tartanék lakásban, csak akkor hogyha akkorra helyem lenne, hogy 1 teljes szobát rá tudnék áldozni, hogy madarakat tartsak, és egy egész szépen berendezett helyük legyen...

2009. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én madaraimnál az a helyzet, hogy a hullámosom akkor se jön ki a kalitkából, ha nyitva van a kalitka ajtaja, az 5 nimfám közül 1 folyamatosan kint van (csak enni és aludni jár a kalitkába, de gyakran alszik kint az éjjeli lámpám talpán mellettem, ha nagyon sokáig alszom, akkor odamászik a párnámra, és az orromat vagy a hajamat kaparászva ébreszt), 2 nimfám nem szeret kint lenni (annyira, hogy ha ki is nyitom nekik az ajtót, akkor kiállnak kicsit, aztán megfogják az ajtót és behajtják magukra, és beülnek a rúdra vagy a hintára), a maradék 2 pedig, ha kijön, akkor tesznek néhány kört, aztán letelepednek a kalitka tetejére egy kicsit, és visszamennek.

Ez mind panelban. :-) Önálló lények, tudják ők pontosan, hogy mit akarnak, egyáltalán nincsenek rabságban, és nem is zajosak.

2009. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!