Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy kell tartani madárpókot?

Hogy kell tartani madárpókot?

Figyelt kérdés
Egyépként pók iszonyom van,de mégis tele félelemmel és undorral nézem őket a tv-ben meg mindenhol.Kacérkodok a gondolattal hogy vegyek egyet.Bár lehet hogy nem aludnák el éjszaka.
2008. máj. 20. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ne vegyél pókot! ISten őrizz, nem neked való. Vegyél tengerimalacot.
2008. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
egyik haveromnak van a szobájában egy terráriumban és betett egyszer ott voltam amikor etette a pókot,egy tücsköt tett be neki,a pók felemelte az emelte az első lábát,ezt ugy lehet elképzelni mintha vki box állásba beáll, és berohanta a csóri kis tücsköt:)))szép viadal volt,amugy ha pókot tartasz és pókiszonyod van az nem vmi jó,mivan ha kiszabadul éjszaka?
2008. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
esernyővel tartsad vissza!
2008. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esernyővel? Ez LOL .. XD megszakadok LOL
2008. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha félsz tőle akkor nem érdemes tartani, én félek is meg utálom is, én agyomcsapnám, nem tartogatnám. Amúgy terráriumba tedd, és bizti ami bizti tegyél rá valami rácsot amin nem fér ki de tud szellőzni.
2008. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyik ismerősömnek van, terráriumba tarta, meg rács van a tetején, de ő másik szobába tartja mint amelyikbe alszik, és minden este becsukja kulcsra az ajtot, de amugy még neki vannak siklói is, meg gyíkok is. Nem normális szerintem. Amugy meg ha pókiszonyod van, akkor ne vegyél mer csak ki fogsz tőle készülni, nem fogsz aludni, mer arra fogsz gondolni hogy mivan ha kiszökik. Én már attól a falra mászok ha fölöttem a plafonon van 1. Én akkor addig nem alszom el, amig valaki le nem szedni, és ha nem szedi le senki, akkor átmegyek a másik szobába aludni. Ne vegyél, meg fogod bánni
2008. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy döntöttem nem kell madárpók!Bár azt mondják a tudósok a fóbiákat sokkterápiával lehet gyógyítani.Ha kint látok egy bazi nagy keresztespókot remegni kezdek,lemerevedek,de droid mozgással amilyen közel csak merek odamegyek és bámulom és rettegek mint állat.Tengerimalacom van,az esernyős válasz meg nagyon tetszett.
2008. máj. 22. 17:55
 8/8 anonim válasza:
100%

A madárpók felelősségteljes tartást igényel.

Nem ajánlanám senkinek aki fél tőle, annyira hogy ne tudná gondozni (azért kell egy egészséges tartás a pókkal szemben!!!), ráadásul ne terápiás céllal tartson valaki madárpókot.

Plusz ahoz hogy valaki pókot tartson nem árt legalább tudni róla valamit...általánosságban is, aztán meg a kinézett fajról.

2009. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!