Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elég, ha naponta csak egyszer...

Elég, ha naponta csak egyszer fejjük a tehenet?

Figyelt kérdés
Venni akarunk egy tehenet. Csak úgy, hogy legyen, mert van egy nagy üres telek. Van kecske, birka, ló, baromfik, de kellene egy tehén. :) A kérdésem, elég lenne, ha naponta csak egyszer lenne fejve? MErt a családba csak én fejek, meg öcsém, de iskolába járok, így reggel nem tudnám fejni, csak amikor hazajöttem, meg este. Elég lenne ha csak egyszer, esetleg ha amikor hazajöttem, meg este? (9 körül)
2012. nov. 1. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
reggel és este is kell fejni a tehenet amennyire tudom :)
2012. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, kétszer kell minden nap. Én nem elég neki, amit legel, ugye tudod?
2012. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, kell neki abrak. Meg télire széna. De a tartásával nincs baj, csak annyival, hogy nem tudnám reggel fejni, csak délután meg este. Anyám meg túl úri hölgy :)
2012. nov. 1. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
vegyetek egy fejőgépet és gond letudva. annyit anyud is meg tud tenni, hogy lemossa a tőgyet, rárakja és megvárja amíg kifeji amit lehet :)
2012. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vállalja. Amúgy eteti őket, de fejni nem fogja. Azt mondta.
2012. nov. 1. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom kettő tehenet vegyél, mert akkor legalább az egyiket mindig lehetne fejni, másik addig pihen. Meg ne csak te vegyél mindent a nyakadba, az öcsédet is megkérhetnéd reggel fejje meg a tehenet helyetted. Nem tudom milyen fajtát veszel,de úgy tudom a Holstein-Frízt 3x kell fejni.
2012. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Naponta 2-szer kell fejni a tehenet.Az nem igazán jó ha délután meg este fejed mert az esti fejés után túl sok idő fog eltelni a következő fejésig ami csúnya gondokat okozhat.
2012. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!