Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában miért...

Ebben a kategóriában miért van ennyi álszent válaszoló?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem provokatív, tényleg érdekel.
2012. nov. 9. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Például mit értesz azon, hogy álszent, mivel kapcsolatban azok?
2012. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
te most miről beszélsz
2012. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy álszent?
2012. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy állattartással kapcsolatos kérdésekben mindenki úgy gondolja, hogy csak az ő válasza az igaz a többieket pedig lepontozza. Iszonyúan megy a lepontozgatás véleményekre is, tehát nem csak azokat a válaszokat pontozzák le, amik félrevezetőek vagy valóban rossz.


Ha valamilyen állatnak baja van, rögtön az a válasz rá,hogy "vidd állatorvoshoz", holott a kérdés és az esetleges orvoshoz rohanás nem zárja ki egymást, pláne vasárnap este tízkor.


Ha valaki szeretne segítséget kérni abban,hogy milyen fajta kutyája/macskája/hala/stb legyen, rögtön az a reakció,hogy neki az nem való, arra vigyázni kell, azt nevelni kell, stb.


Szóval egy általános lenézést tapasztalok ebben a kategóriában. Mintha valami elvakult Greenpeace aktivista éves gyűlésre jönnék.

2012. nov. 9. 19:29
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Mégis miből lássuk hogy mi baja az állatnak? Elmondjuk amire gondolunk de ezen kívül 1000 dolog lehet.

Ha kutyát akar valaki akkor azt az általános alapján fel kell világosítani a kutyatartással kapcsolatban mert magyar országon nem tartunk ott hogy a nevelés, séta, nem tescos táppal etetés magától értetődő legyen.

2012. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, hogy a kérdező konkrétan ki(k)re gondol, de én is ismerek olyat, aki minden nap teleszórja a facebook üzenőfalát "édi-bédi" cicákkal, meg kutyákkal, mint 'nagy állatbarát', közben meg kiskanál vízben fojtaná meg a "komcsikat", zsidókat, cigányokat, melegeket, ateistákat, románokat, szlovákokat, szerbeket, meg mindenkit, aki nem osztja a nézeteit :)) Szánalom az ilyen.
2012. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös, épp ez az!: "magyar országon nem tartunk ott hogy a nevelés, séta, nem tescos táppal etetés magától értetődő legyen." Konkrétan az ország nevét képtelen vagy leírni, de máris bíráskodsz, máris bunkózol, máris lenézel másokat. Pontosan erre gondoltam a kérdés kiírásakor.
2012. nov. 9. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami olyasmiről lehet szó, hogy vannak gőgös emberek, és az állatok kategória pontosan egy olyan amihez ha valaki hozzászól, akkor azt tapasztalatból teszi, ezért itt ütközik ki az, hogy a gőgös bunkó emberek a saját tapasztalatukat valamiféle nagy tudásnak, önmagukat meg felsőbbrendűnek tekintik. Például a családi kapcsolatok kategóriában közel sem lehet ilyen magabiztos tapasztalati alapon okoskodni. Egyébként nekem a politika kategória az ilyen. Sokszor az a kérdésem, hogy bármit válaszolnék a kérdésre az csak lepontozást vonna maga után, és egy csomó kérdés meg csak hülye öntelt elmebetegek okoskodásának a kifejtése, miután a politika tipikusan egy olyan dolog, amiről valamiért mindenki állandóan véleményt formál, és közben meg egyikünk sem lát bele igaziból.
2012. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kérdésem helyett érzésem
2012. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem rengeteg állatom volt már és úgy érzem, hogy megtapasztaltam már az állattartással kapcsolatban ezt-azt, aminek a következménye az volna,hogy tudnék tanácsot adni, de sokszor nem teszem, mert én is azt érzem,hogy csak lepontoznának.
2012. nov. 9. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!