Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók az ebben a...

Miért ilyen bunkók az ebben a kategóriában válaszoló emberek?

Figyelt kérdés

Főleg itt a Sport kategóriában tapasztalom ezt. Kiír valaki egy kérdést, az első válasz meg máris kőbunkó, és lehülyézik a kérdezőt, csak mert nem járatos valamilyen témában. De azért kérdez, nem? Az rendben van, hogy valaki hülyeséget ír, esetleg még védi is az álláspontját, de miért kell egyből bántani? És még csodálkoznak, hogy annyi ember megőrül ebben a mai világban... Nem lehet inkább megmagyarázni szegénynek, hogy mi a hibás abban, amit írt?

Volt egy kérdés arról, hogy mindenkit megbántanak az oldalon. Most nem találom, de oda is írtam egy választ, erre lehúztak a nagy "keménylegények", mert állítólag itt nem kislányok vannak, itt meg kell mondani keményen a frankót mindenkinek. Aztán a végén traktorokról beszéltek meg különböző videókat linkeltek egymásnak, egyáltalán nem tartozott a kérdéshez,.

És ez csak 1 példa. Majdnem minden kérdésnél megbántják a kérdezőket. Én nem tudom általában, hogy miről van itt szó, milyen porokról meg az izmosítás, gyúrás, nem vagyok ebben jártas, csak annyit látok, hogy milyen durva válaszok érkeznek. Ez szerintem elborzasztó, nem emberi viselkedés.

Válaszolók, miért vagytok ennyire kőbunkók az emberekkel? El lehet magyarázni a dolgokat, nem? Miért kell egyből nekiugrani...?


2011. júl. 8. 11:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a kérdést, amiről beszéltem. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1867738-..


Itt sem érkezett túl sok hasznos válasz a kérdésre, megoldás sem született a problémára. Értelmes...

2011. júl. 8. 11:14
 2/23 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert ha komolyan után olvasott volna a témának akkor nem tenne fel eszeveszett nagy baromságokat kérdésként. Normális kérdésre normális válasz érkezik.
2011. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

magyarok vagyunk mit vársz tőlünk?

A múltban élünk és egymáson röhögünk.

2011. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a testépítés egy komplex sport, nézz utána.

Ez nem úgy működik mint a foci, hogy rúgom a labdát. Akármelyik kérdező beírhatná a googleba az akármilyét, egy kulcsszavat, és máris kidob neki 1000 helyet ahol olvashat választ, sőt, itteni kérdéseket is kidob a google.


Ehelyett mit csinál?


Idejön, felteszi az este 6 után nem evős, 2 hát alatt akarom kigyúrni magam-os, 60 kilóval koxolós kérdéseit, ami nyilván hülyeség, és még azt várja, hogy normális választ kapjon? Hát ez már pofátlanság.


Aztán meg itt a kereső, az oldal szabályzatában is benne van, hogy kérdezés előtt használd a keresőt, de ő ezt leszarja, nemérdekli megy előre.


Mutatok neked egypár kérdést, mai normális, és utánanézett az illető, és normális válaszokat is kapott:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Tessék. Normális válaszok voltak, a normális kérdésekre.

2011. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves vagy? Azt kivettem, hogy nő, de nekem egy kicsit túl szűk látókörűnek tűnsz. Mintha egy 75 éves néni lennél, aki a mai világról szörnyülködik az unokáinak. :) Nem szabad ám mindent halálosan komolyan venni, úgy nem lesz szép a világ.


Egyébként aki hülye az hülye, néhány emberen tényleg nem lehet javítani. De komolyan, ha leír valaki neki egy 2 oldalas elemzést arról, hogy most mittudomén ekkor és ekkor mi játszódik le az emberi testben, vagy el se olvassa, vagy nagy nehezen végigrágja a szöveget és odaíra hogy "neméééérteeeem :'( ".


Ezt a kérdést már láttam, de szerintem vicces (amit linkeltél), legalábbis én rohadt jókat nevettem, miközben olvastam :D Poénra kell venni, és kész. Persze nem lehet ezt mindennel megcsinálni, de na, ne legyél merev.

2011. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Azért kedves barátom,mert feltesz valaki egy kérdést amire normális választ 5 oldal gépeléssel lehet adni. kap egy linket,el se olvassa,osztja a normális válaszokat,köti az ebet a karóhoz és ő a nagy okos. A linkelt kérdésnél meg beszéltem 2 haverommal. Kit érdekel hogy nem tartozik a témához??? Figyelmen kívül kell hagyni vagy jelenteni az off-ot a modiknak,nem sírni és utána feltenni egy totál off kérdést rossz kategóriába.
2011. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Bunkóparaszt! (hm, szép név.) Ezek tényleg normális válaszok, de azért a többség nem ilyen. Sajnos vannak olyan emberek, akik közelébe nem szabadna senkit engedni... Ezek közül pár ebben a kategóriában is van.


Dilisnyuszi! 25 éves vagyok. És ne mondd kérlek, hogy szűk látókörű lennék, egyszerűen csak utálom ezt a bunkóskodást. Eléggé ki tudja készíteni az embert.


96%! Nem sírok, de már elegem lett az ezen az oldalon való szidásokból stb. Tudni szerettem volna, hogy miért vetemedik valaki ilyesmire. És látod, te sem normális hangnemben válaszolsz. De igazad van, mostantól figyelmen kívül fogom hagyni.

2011. júl. 8. 11:49
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a 96%-os is normális hangnemben írt, mint kb. az összes kérdésnél. Csak mindig oltásokat rejt el a válaszaiban (amik igazából annyira nem is rejtettek :D), de arra pont elég mindegyik, hogy a retardáltak fennakadjanak rajtuk. Te meg a bolhából csinálsz elefántot, és ez megint nem jó.
2011. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha feltesz valaki egy olyan kérdést, hogy hol lehet netről megtanulni egy harcművészetet vagy küzdősportot. El van mondva neki, hogy sehol és nem azért töltünk heti több órát edzésen, mert nincs jobb dolgunk és elkezd okoskodni. Pár nap múlva egy újabb ugyanolyan kérdés (vagy ugyanattól a felhasználótól vagy másiktól). Ezekre nem lehet normálisan válaszolni egy idő után, mert épp eszű emberben fel sem merül ilyen kérdés.
2011. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Miért ilyen hülyék az ebben a kategóriában kérdező emberek?
2011. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!