Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagy felelősséget vállalok...

Nagy felelősséget vállalok azzal, haa tengerimalacot tartanék?

Figyelt kérdés

szóval az van,hogy az egyik ismerősöm azt állítja,hogy minden órában enni kell adni neki és túlsok gond van velik.

Nem tudom mire céloz.



2012. nov. 12. 14:36
 1/6 anonim válasza:
Nincs vele olyan sok gond, kevesebb mint például egy kutyával. És nem kell neki óránként enni adni.
2012. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen élőlényt veszel magadhoz,azzal felelősséget vállalsz.Amennyiben a malac ellátása,etetése,takarítása(nem kevés) belefér az idődbe,és nem csak nézegeted az üveg mögött,és minderre pénzed is van,akkor hajrá.Nagyon hálás kis állatok,én nagyon szerettem őket,kicsit sajnálom is,hogy már nem tarthatok.
2012. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és amúgy lehet egy hímet és egy nöstényt egy ketrecbe tartani?
2012. nov. 12. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,nálam még szaporodtak is.
2012. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és nem öli meg a hím a nöstény kicsinyeit?
2012. nov. 12. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem öli meg, nem is bántja.

De ha szüléskor benn van a hím, akkor pár órán belül ismét befedezi a lánymalacot. Ez nagyon nem tesz jót a lánymalacnak, mert a szervezete nagyon legyengül.

Ráadásul a szülés után a kicsiknek és az anyának is nyugalomra lenne szüksége.

Szülés előtt egy-két nappal a hímet jó, ha kiveszed a lánytól.

2012. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!