Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Cica vagy kutyapárti vagy?...

Cica vagy kutyapárti vagy? Válaszod kérlek indokold!

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kutya
2012. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kutya

nem bírom a macskák természetét, nekem nem jön be az a "csak akkor hízelgek, ha kell valami, egyébként meg le vagy szarva" viselkedés

2012. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkét állatot szeretem de inkább macskás vagyok, pont ezért, mert öntörvényűek, nem szolgák, van egyéniségük, nem a gazdájukhoz igazodnak. A cicák finomabb állatok mint a kutyák, és kevesebb hangot is adnak ki.
2012. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kutya

de mégis miért lenne egy kutya szolga??? volt valaha kutyád?


azért szeretem őket, mert rendkívül kedvesek, és sose bántana úgy mint mondjuk egy macska, rendkívül hűséges, és nem a kaja miatt szeret, igen, volt macskám is, szóval tudom, miről beszélek

2012. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 SzilKa ***** válasza:
Én imádom a kutyákat és a macskákat is, de kert híján csak macskáink vannak.
2012. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kutya sokkal több törődést igényel, de meg is hálálja.
2012. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 SzilKa ***** válasza:
egyébként az egyik macskánk eléggé kutya természetű, igényli a társaságot és sok mindenben hasonlít egy kutyára :)
2012. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő. A macskát pont az öntörvényűségéért szeretem, a kutyát meg azért, mert hűséges, jól együtt tud működni. De ha csak egyiket tarthatnám, inkább kutya. mert több mindent lehet együtt csinálni.
2012. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kutya. Vannak macskáink is, szeretem őket is, de csak addig "öntörvényűek" míg nem lesznek kajásak. Én azt tapasztaltam, hogy egy macska sokkal több "hangot ad ki" amikor éhes, mint egy kutya bármikor. :)
2012. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Jeannie ***** válasza:
Macska :) A macska olyan, mintha tinilányod lenne, a kutya pedig mintha ovodás kisfiad. A személyiség, az egyéniség, a stílus náluk meghatározó, önnálóak, elegánsak, kecsesek, mindig levesznek a lábamról. Nem kell nevelni őket, egyesével mindenre megtanítani, és nem alázkodnak meg. Ha tisztelettel, szeretettel bánsz velük, és sok törődést kapnak, akkor betartják a szabályaidat, és szeretnek. Ha csak akkor dorombol neked egy macska, amikor a kaja kell, akkor valamit nagyon elrontottál, és nem tart sokra téged, gondold át az életed :)
2012. nov. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!