Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Cica vagy kutyapárti vagy?...

Cica vagy kutyapárti vagy? Válaszod kérlek indokold!

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 20:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Te meg gondold át a szövegértésedet. Egy szóval nem írtam, hogy mikor dorombolnak. Amint megsimogatom őket már nagyba megy a dorombolás. Csak azt írtam, hogy csak addig nem alázkodnak meg (a te szavaddal élek így talán megérted :)) amíg nem lesznek kajásak. Olyankor bármit megtennének és folyamatosan nyávognak és szerintem ez egy kicsit kétszínűség. :/

Egy kutya épp azért olyan jó, mert meg lehet tanítani sok mindenre és a tanítás folyamán sokkal közelebb kerültök egymáshoz. És szerintem annál jobb dolog nincs mint mikor a kemény tanítás után, a kutyus először, végre magától, minden segítség nélkül, egy szóból vagy jelből tudja, hogy mit kell tennie. Elég hülyén írtam le, de tök mindegy mert ezt a sikerélményt szavakkal úgy se lehet megértetni valakivel, csak olyannal aki már dolgozott kutyával.

Már láttam macskát is amint feladatokat/trükköket hajt végre, de közel sem olyan lelkesedéssel mint egy kutya. Az én kutyáim sokszor nem is a jutifalat vagy a simogatás, dicséret miatt csinálják meg újra és újra ugyan azt a feladatot hanem, mert szeretnek örömöt szerezni, és mert őket is örömmel tölti el hogy megtudják oldani a feladatot.

Ja és amíg elboldogulok két nagy testű + egy kiskutyával addig nem hiszem, hogy bármelyik macskával eltudok rontani bármit.

U.I.: Én is nagyon szeretem a macskákban a kecsességet és azt hogy nagyon sok személyiségük van. :) Az enyéim már nagyobbak és többnyire már nem játszanak, de ha egyszer mégis rájuk jön.... Akkor a legjobb mikor együtt játszanak. :D Olyan mintha újra kölykök lennének. Nagyon cuki. Máskor meg olyan elegánsak. Ezt értem azalatt, hogy sok személyiségük van. :)


Három kutyus és két cicus gazdija! :)

2012. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!