Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bolha elleni készítményt,...

Bolha elleni készítményt, spray, por stb. hol lehet kapni? Gyógyszertárban lehet?

Figyelt kérdés
Illetve csakis olyat amit a lakásban, szőnyegen, fotel, ágy szét lehet szórni, és nem káros az egészségre. Tudnátok ajánlani ilyen hatásos szereket? Illetve mennyibe kerülnek? Macskabolháról van szó!
2012. nov. 27. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Itt egy oldal, mi innen rendelünk kaját meg minden egyebet, igaz kutyának,de van cica eledel, stb... lengyel országból hozatják az árut. itt van iylen front line, elvileg ez jó, a fresh napf-ban vagy az alfa zoo ban is lehet kapni, illetve állat patikákban is szerintem.


[link]


De lehet venni bolha nyakörvet is, ami kicsit hatásosabb, viszon van, amelyiknek szörnyű a szaga,... :/

2012. nov. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is a macskát kell kezelni. Ha őt kezeled, akkor már a lakásban egy alaposabb takarítás, porszívózás elegendő. Mi a macskára, aki kint-benti, szóval elég bolhás szokott lenni, állatpatikában vásárolható Frontline Combo-t szoktunk venni kimondottan macskának valót. Sima állateledelesben vásárolt bolhairtókkal is próbálkoztunk már, de csak felesleges pénzkidobás volt. És a bolhairtó nyakörv is szintén csak pénzkidobás. Ez, amit én használok 6 hétig véd és utána 2 hét szünet után lehet a következőt rákenni a nyakára. Ezt én 2500Ft környékén veszem, de meg is éri az árát.
2012. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez a frontline bár írja hogy emberre nem káros, de ha a macska az ágyban alszik, sajnos rászokott és nem tudnám távoltartani, ki meg nem zárhatom semmiképp, szval ha a párnámon szétkeni, vagy este ráfekszik a fejemre (szokott ilyet)XD nem lehet tőle bajom.Egyszer kiszökött és hát meg is lett az eredménye, hazahozta a bolhát:S Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 27. 11:48
 4/5 A kérdező kommentje:
"És ez a frontline bár írja hogy emberre nem káros, de ha a macska az ágyban alszik, sajnos rászokott és nem tudnám távoltartani, ki meg nem zárhatom semmiképp, szval ha a párnámon szétkeni, vagy este ráfekszik a fejemre (szokott ilyet)XD nem lehet tőle bajom." Ez kérdés lenne csak a kérdőjel lemaradt :)
2012. nov. 27. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Állatpatikában (vagy állatorvosnál) tudnak adni olyan cseppet, amit a macska bőrén át felszívódik, és kidöglenek belőle a bolhák. Se a macskát se a bolhát nem kell vinned, de ha tudod mérd meg hány kiló. Mármint a macskát.


Ugyanitt kérjél környezetre való fertőtlenítőt. Van olyan amit a saját ágyadra is fújhatsz, csak meg kell várni amíg megszárad. Utána már nem árt nektek, viszont megöli a bolha petéket is és hetekig hat.

Ha az én ágyamban lenne bolha, nem neten rendelnék, hanem még lefekvés előtt megszabadulnék a dögöktől. De én már a bolha szótól is vakarózok...

A nevét sajnos nem tudom, de ha mondod mire kell, az állatorvos tudni fogja.

2012. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!