Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szoktatok rendelni a zoofast.h...

Szoktatok rendelni a zoofast.hu-ról?

Figyelt kérdés
Megbízható-e, mennyi időn belül szállít? Milyen tapasztalataitok voltak velük kapcsolatban?
2012. nov. 30. 15:38
 1/9 Jeannie ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, én is most készülök rendelni tőlük először :) De van nekik garantáltan biztonságos vásárlás matricájuk, amit egy független, e-kereskedelemmel foglalkozó felügyelő szervezet vizsgál és ad, úgyhogy nem hiszem, hogy az égvilágon bármi probléma lehet velük.

(Ha Budapesti vagy, összefoghatunk, én kb 5-6000 ft-ért fogok rendelni, de 9900 ft fölött már nincs szállítási díj.)

2012. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én igen! kutyakaját szoktam rendelni tőlük. Nagyon rendesek, ha esetleg nincs raktáron, amit rendelsz, akkor értesítenek szinte azonnal! És árakban is jók. Mit rendelnél? Nekem a 10 ezer ft-os kaja, ha hétfőn rendelem, legkésőbb péntekre hozzák.
2012. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már többször rendeltem tőlük. Megbízhatóak.

Legutóbb 4 napot vártam, de volt már egy hét is. Hét napnál több nem szokott lenni.

2012. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, macskatápot, macskajátékot szoktam. A játékok, almoslapát stb sokszor nincs, macskatálat már 3szor próbáltam rendelni, de nem küldték. De a tápot mindig küldik, kb egy hét alatt. 12.500Ft -os rendelésnél ingyenes a házhozszállítás, talán már 10.000től az.
2012. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már 8 ezertől ingyenes.
2012. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ, szombathelyi vagyok, macskatápot rendelnék majd 10 ezer feletti összegben
2012. dec. 1. 04:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is szombathelyi vagyok. Pénteken rendeltem akvarisztikai cuccokat tőlük.

Érdeklődnék, hogy sikeres volt a rendelésed? Én kaptam szinte azonnal egy megrendelés elfogadva e-mailt, és a futárcégtől is egy e-mailt, amiben viszont nem volt semmi konkrétum.

Küldenek még üzenetet a szállíts pontos idejéről?


Előre is köszi a választ.

2012. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Igen, a futárszolgálat először csak értesítést küld, hogy a csomagod már náluk van, majd kapsz egy másik email-t, amiben a pontos napot megkapod, hogy mikor hozzák. Amit most kaptál az egy számlaszerű valami a szállítási költségekről, stb. Általában nem kell rájuk sokat várni, ha már kaptál a futárszolgálattól emailt, hogy náluk van a csomagod, akkor valószínű még ezen a héten megkapod.
2012. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ.

A futárszolgálattól egyébként még nem kaptam külön értesítést, csak kaptam egy olyan levelet, amiben szerződés és üzletszabályzatról van szó.

2012. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!