Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudok jó steakhúst kapni?

Hol tudok jó steakhúst kapni?

Figyelt kérdés
Elmentem pár henteshez de csak magyar marhájuk volt, és azt hallottam h magyarországon nevelkedett marhából nem lehet jó steaket készíteni.
2012. dec. 6. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen így van, Magyarországon nagyon jó húsmarhákat tudunk tenyészteni, a probléma az, hogy ezeknek minimális része marad Ma.o.-n, a többi megy exportra nyugatra. Az általánosan kapható marhahúsok valóban nem jó minőségűek, gyakran selejtes tejhasznú tehenek húsát kapjuk...

Ha esetleg van vendéglős, éttermes ismerősöd, olyan helyen, ahol tudni lehet, hogy minőségi, drága ételeket szolgálnak fel, ott megkérdezhetnéd, hogy honnan szerzik be a marhát, de szerintem, ha ismeretlenül keresel meg valami séfet, akkor sem fog elzavarni.


Jó étvágyat a steakhez!

2012. dec. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. dec. 8. 20:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!