Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Léteznek fogyatékos, értelmi...

Léteznek fogyatékos, értelmi fogyatékos állatok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Az azért lehet mert azt szokja meg, és iszonyúan félre nevelik, de... úrisen milyen lehet az a kutya aki nem képes önmagától enni? szerintem lehetetlen, az evés ösztön, muszály ennie, és ki a fene etetne kanállal egy kölyökkutyát?
2012. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké utána néztem, és tényleg van ilyen:) Fura.
2012. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 yaq12wsx válasza:
100%

Szevasztok


nekem két süketen született kutyám van. egy jack és egy parson russel terrier. mindkettőnek megvan az engedelmes alap vizsgája. nonverbálisan képeztem őket. mind a kettő máshogy más mint egy halló, "normális" kutya.... én a képzés részeként, hogy a kötődést kialakítsam csak kézből etettem őket, hosszú ideig... de egyiknél sem alakult ki irracionális táplálkozási szokás... ellenben emberekre jellemző, főleg az autizmussal és az asperger szindrómával párhuzamos viselkedéseket tudnak produkálni... a parson, ha levisszük a feleségemmel sétálni, sokszor szagokat ugat, úgy, mintha a tulaj előtte lenne... illetve napos időben imád árnyékkal játszani, de csak mozgó humán által képzett árnyképpel... ezen sokan meglepődnek... meg tudja különböztetni a mozgó faág és a mozgó kéz árnyképét... ha abbahagyod a játékot panaszosan ugat rád és felveszi a szemkontaktust... ha tíz ember veszi körül és csak egy játszott a keze árnyékával, akkor is tudja ki volt az az egy... a többi kutya ezt a játékot nem szokta érteni... támadják érte...

2012. dec. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer találkoztunk egy fogyatékos mopszlival, születésnél oxigénhiányos állapotba került és ezért butus lett.

Nagyon szeretik a gazdái, viszik társaságba, nagyon jól tartják. Szegény nem néz valami értelmesen, kicsit hebrencs, kóvályog, nem nagyon hallgat az utasításokra, vagy a nevére, de nagyon aranyos volt és tényleg nagyon szeretik.

2012. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet... A cicánknak agyvérzése volt, azóta butácskább, de aranyos és boldog.
2013. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!