Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez most akkor mijük volt?...

Ez most akkor mijük volt? Teknőc probléma.

Figyelt kérdés

(Elnézést h másodjára teszem föl)

Most hogy van ez? Teknőc probléma.

Van két teknőcünk egy király teki(Teo) meg egy piros fülű ékszer teknős(Jenő).Nos ők 17 évesek lehetnek kb.

Rég a mieink a drágák de van egy dolog amit nem értek.Három éve fürdettük őket és Jenő farka ketté nyílt és belül volt valami szerintem a szaporodó szerve.

De ott a bibi h Teonak is kinyílt a farka

Ez biztos h a szaporodó szervük volt?

Csak mert egyszer párosodtak és láttam de tojás meg nem lett szóval nem értem ennyi a bajom...Ha kettényílik a farkuk az meg különbözteti a nemüket ? De akkor most mind 2 fiú? Vagy a két fajtánál ez máshogy van? hjaj eléggé kusza ez nekem...



2012. dec. 20. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a Teonak is kinyilt es latszott a futykose akk valoszinuleg mimd 2 fiu. nem tul okos allatok (nekem is van) uh lehet h csk ugy meghagta... biztos parosodtak? nem lehet h csak eyymason "napoztak"-> az ido miatt van idezokelbe.
2012. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tudom milyen ha napoznak...

Anniy történt hogy Teo volt Jenő alatt és Jenő Teo kloákájába dugta a farka hegyit és húzogatta.Csillogott a teknős szeme szerintem párosodtak.

2012. dec. 26. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat, ugy latom a vizmelegito feleslegesse valt...:)
2012. dec. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
XD na jó ez jó poén volt :'D
2012. dec. 27. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!